Wolf 01

Nech už je vaša predstava o ideálnom vykurovaní a vetraní akákoľvek, s jej realizáciou vám rada pomôže spoločnosť WOLF. Získajte zdravé vnútorné prostredie s riešením vhodným presne pre váš domov!

 

Staviate či rekonštruujete dom alebo byt? Rozmýšľate o vhodnom vykurovaní a vetraní? Už nemusíte hľadať najmenšie rozdiely medzi jednotlivými produktmi na internete. WOLF je expert na vnútorné prostredie – disponujeme širokým portfóliom produktov a pripravíme vám návrh vykurovania a vetrania pre vašu domácnosť na mieru. Konečné riešenie závisí len od vás. Záleží vám na udržateľnosti, alebo preferujete zariadenia s viacerými funkciami? Žiadny problém, u nás nájdete presne to, čo hľadáte!

 

Wolf 02 Wolf 03

 

 

Chcem mať čo najekologickejšie riešenie

Tepelné čerpadlo + zásobník + solárne kolektory + riadené vetranie

V tomto prípade siahnite po solárnych kolektoroch a na vykurovanie či ohrev vody využite slnečnú energiu. V kombinácii s plynovým kotlom alebo tepelným čerpadlom a riadeným vetraním budete mať vždy potrebný tepelný komfort a dosiahnete kategóriu A0.

 

Okrem vykurovania chcem mať doma stále svieži, zdravý vzduch

Plynový kondenzačný kotol alebo tepelné čerpadlo + vetracia jednotka

Skombinujte vykurovanie s vetracími systémami, ktoré sa postarajú o neustály prísun čerstvého vzduchu aj so želanými energetickými úsporami. Ekologické riešenie za prijateľnú cenu.

 

Okrem vykurovania chcem, aby v mojom dome bolo v lete príjemne chladno

Splitové alebo monoblokové tepelné čerpadlo + plošné sálavé systémy

Efektívne vykurovanie a chladenie v jednom? So splitovým alebo monoblokovým tepelným čerpadlom je to hračka. Vďaka viacerým výkonom sa prispôsobia potrebám rôznych projektov. V kombinácii s plošnými sálavými systémami tvoria dokonalú harmóniu pre vykurovanie aj chladenie. Zariadenia WOLF ovládate jediným modulom, a to aj na diaľku prostredníctvom smartfónu, tabletu či počítača. Vykurovanie a vetranie tak máte úpln epod kontrolou. A to odkiaľkoľvek. Navyše získate 5-ročnú záruku zdarma! Všetky informácie nájdete na slovensko.wolf.eu. WOLF. Nastavený na mňa.

 

Pin It