Nadýchni sa z plných pľúc!

Okrem statických tzv. UVC germicídnych svietidiel a žiarivkových trubíc, ktoré pôsobením hlbokého ultrafialového žiarenia dokážu spoľahlivo dezinfikovať vnútorné prostredie a chrániť ho pred baktériami, plesňami a vírusmi vrátane Covid-19, existujú aj oveľa univerzálnejšie a flexibilnejšie pomocníci. Nie všade sa totiž možno spoliehať na to, že zamestnávateľ alebo prenajímateľ svoje prevádzky vybaví germicídnymi svietidlami. V tú chvíľu prichádza na rad prenosné zariadenia, ktorá si môžeme nosiť stále so sebou a chrániť sa tak v kancelárii zamestnávateľa, tak v aute alebo napríklad v domácom prostredí. Chráňte seba, svojich zamestnancov i svojich blízkych aj vďaka nových flexibilnejším riešeniam od LEDVANCE v UVC portfóliu pre dezinfekciu prostredia, ktorý spoľahlivo ničí vírusy, baktérie a plesne pomocou UVC žiarenia a ozónu. Pri dezinfekcii nevznikajú žiadne škodliviny a veci či priestor je možné po dezinfekcii ihneď použiť. Použitie je teda úplne bezpečné.

 

UVC ČISTIČ VZDUCHU S HEPA FILTROM

Malý ľahký výrobok sa hodí do každého priestoru

 

asset 12801919 UVC Air Purifier Kitchen Woman

 

Prenosný UVC čistič vzduchu (UVC LED HEPA AIR PURIFIER USB - LEDVANCE) s HEPA filtrom ponúka vysoko účinnú ochranu pred vírusmi a baktériami. UVC LED svetlo eliminuje až 99,9% vírusov a baktérií vrátane SARS-CoV-2 / Covid-19, čím znižuje riziko nákazy na minimum. Takisto zbavuje vzduch zápachu, peľu, cigaretového dymu a mikroprachu na úrovni suspendovaných častíc veľkosti aerodynamického priemeru PM2,5 (2,5μm). Neobsahuje žiadne chemikálie, ortuť alebo ťažké kovy, je preto vhodný aj do detských izieb a môžu ho používať aj tehotné ženy a alergici. Praktická veľkosť, nízka hmotnosť a napájanie cez USB port umožňuje zariadení prenášať a mať ho vždy pri sebe. Či ste práve v kancelárii, v aute alebo doma v spálni. Dezinfekcia prebieha v troch základných úrovniach. HEPA filter H13 zabraňuje priechodu aerosólových častíc, ktoré môžu obsahovať vírusy a baktérie. Samotný filter je neustále ožarovaný UVC žiarením pomocou technológie VIOLEDS LED. Rovnakou technológiou je potom ďalej dezinfikovaný aj samotný už prefiltrovaný vzduch. Výhodou je tichá prevádzka s hodnotou hladiny intenzity zvuku 38 dB. Ďalej, že UVC žiarenie nie je vyžarované mimo zariadenia. Čističku tak možno bezpečne používať kontinuálne aj v prítomnosti osôb alebo domácich zvierat. Jej vzduchový výkon je 8 m3 / h a umožňuje nastavenie v troch úrovniach rýchlosti čistenie vzduchu (nízka, stredná, vysoká). Prevádzková životnosť čističe vzduchu dosahuje hodnoty 20 000 hodín a životnosť HEPA filtru pre účinnú dezinfekciu je 6 mesiacov.

 

UVC DEZINFEKČNÝ BOX

DEZINFEKCIA KDEKOĽVEKV BEZPEČÍ AJ NA CESTÁCH PRE TÝCH PRE KTORÝCH SÚ CESTY DOMOVOM

 

asset 11110995 Sterilization Box Kitchen

 

Takisto UVC LED DEZINFEKČNOU BOX patrí do skupiny zariadení, ktoré pomáhajú účinne znižovať riziko nákazy rôznymi vírusovými a bakteriálnymi ochoreniami vrátane Covid-19. Spoľahlivú nechemickou dezinfekciu pomocou technológie LED UVC ponúka prenosné zariadenie určené na dezinfekciu často využívaných drobných predmetov ako sú kľúče, mobilné telefóny, rúška, peňaženky, ovládače, prstene, retiazky, písacie potreby a pod. Box je možné používať aj samostatne bez napájacieho kábla, vďaka kvalitné vstavané USB nabíjateľnú batériu. Ochrana pred zdraviu škodlivým UVC žiarením je zaistená mechanizmom automatického vypnutia pri otvorení boxu. Puzdro boxu je odolné, protišmykové a umývateľné. Dezinfekčné box ponúka dva režimy dezinfekcie - pre hladké alebo drsné povrchy. Prvá je 6-minútová dezinfekcia, ktorú možno na plne nabitú batériu spustiť cca 50 cyklov. Dlhšou 9minútovou dezinfekciou možno na jedno nabitie spustiť až 33 cyklov.

 

UVC SANITIZÉR VZDUCHU

DÝCHAJTE VŽDY A VŠADE ZDRAVÝ VZDUCH

 

asset 11990341 AIR SANITER 32W

 

Likvidácia baktérií a vírusov vrátane COVID-19 je dosiahnutá pôsobením hlbokého ultrafialového žiarenia vyžarovaného germicídnou žiarivkou, inštalovanou v svietidle. Úplná bezpečnosť používania produktu je tiež zaistená nastaviteľným časovačom 30 a 60 min, a tiež vstavaným senzorom pohybu, ktorý pri registrácii pohybu okamžite preruší prácu svietidla. Tento senzor zároveň zaistí oneskorenie 30 sekúnd pri zapnutí svietidla, aby obsluhujúca osoba bola schopná opustiť priestor. Pri dezinfekcii nevznikajú žiadne škodliviny a priestor je možný po dezinfekcii ihneď využívať. Použitie týchto svietidiel je teda úplne bezpečné.

www.ledvance.sk

 

 

Pin It