Pin It

 

 

Je všeobecne známe, že priestor by mal vyjadrovať charakter svojho majiteľa. Ani v prípade stvárnenia verejného priestoru tomu nie je inak. Presvedčivá realizácia z portfólia AJ Solutions, špeciálneho konceptu spoločnosti AJ Produkty, dokazuje, že ak sa podarí vystihnúť všetky dôležité atribúty značky, odrazí sa to na výbornom dojme z priestoru. Presne taký je návrh prvého, bezhotovostného, klientskeho centra VÚB Magnifica v Bratislave, kde AJ Solutions zastrešovalo celkové dodanie riešenia.

 

Nové klientske centrum, ktoré bolo otvorené počas roka 2016 v bratislavskom nákupnom centre Eurovea, sa malo odlišovať od všetkých ostatných klientskych centier a pobočiek, ktoré dovtedy poznali klienti banky. Predstava o tom, ako by mali v ďalších rokoch vyzerať prémiové zóny s exkluzívnym balíkom služieb, bola určujúcou pre rozvíjanie konceptu VÚB Magnifica. Podobne ako ich rovnomenný produkt, moderný, flexibilný účet bez limitov, mala pôsobiť aj dispozícia prvého centra, fungujúceho ako to najlepšie a najatraktívnejšie centrum. A ako priznávajú aj členovia tímu AJ Solutions, riešenie bolo tentokrát výnimočne atypické. Predovšetkým preto, že v jeho stvárnení zohľadnili niekoľko špecifických požiadavok zo strany klienta.

 

aj solutions oddychova zona vyhlad na dunaj stavebnictvo byvanie

 

Centrum VÚB Magnifica v Bratislave je určené pre významnú klientelu. Tá ma vďaka tomuto centru možnosť vybaviť viacero rozličných potrieb s pomocou osobného bankára. Tento výnimočne starostlivý prístup sa preto prejavil aj vo voľbe inventára, no o to viac v samotnom definovaní a členení verejných a administratívnych zón. Realizátori kládli dôraz na dva zásadné atribúty, prítomné aj v samotnom účte. Moderný, flexibilný priestor pozostáva z modulov, ktoré je možné v budúcnosti podľa potrieb kedykoľvek premiestniť. Každá z vyhradených zón je polouzavretá kombináciou akustických paravánov a veľkoobjemových, mobilných kvetináčov, v ktorých sú zasadené veľkolisté interiérové rastliny. Tie jednak tlmia hluk prichádzajúci z bezprostredného okolia a zároveň prispievajú k príjemnej a zdravej atmosfére v každej časti centra.

 

 aj solutions vub magnifica klientska zona stavebnictvo byvanie

 

 

Vstupný priestor sa vyznačuje výrazným prvkom – modrým LED panelom s logom spoločnosti, ktorý je dominantou celej prednej časti, určenej pre prvý kontakt klienta s osobnou asistentkou. V ďalších sekciách sa farebná schéma neutralizuje a sústreďuje sa predovšetkým na biele, hnedé a šedé odtiene. Túto pokojnú, nerušivú paletu zvolili dizajnéri predovšetkým za účelom toho, aby upriamili pozornosť na majestátnosť okolitej prírody za sklenou fasádou.

 

aj solutions zakaznicke centrum eurovea stavebnictvo byvanie

 

Komplexnosť interiérového riešenia dopĺňa aj fakt, že realizátori časť inventára vyrobili vo vlastnej továrni AJ Furniture Factory. Nábytkové vybavenie bolo vyrobené, rovnako ako akustické paravány, na mieru. V spolupráci s vyškolenými interiérovými špecialistami, ktorí sa postarali o vizualizáciu budúcich priestorov, vzniklo riešenie, s ktorý sa klient dokázal absolútne stotožniť. Treba uznať, že interiér prispôsobený podnikovej kultúre a vystihujúci nároky prémiovej klientely nie je jednoduchým zadaním. Tím AJ Solutions však zvládol excelentne pretaviť všetky podstatné atribúty značky. Zastrešil a skoordinoval všetky dodávky a subdodávky vrátane vlastných zdrojov a takisto dokázal vytvoriť komplexné interiérové riešenie. Tento projekt navyše stanovil nové pravidlá pre tvorbu bankových priestorov, v ktorých sa budú klienti cítiť výnimočne a spokojne. 

 

 

 

Dodajte vašim priestorom dušu

www.ajprodukty.sk/ajsolutions

Pin It