Pin It

 

MB-GLASS BARRIER od Aluprof slúži ako zábradlie pre takzvané francúzske okná. Zábradlie pozostáva zo subtílnrej hliníkovej konštrukcie, ktorá je tak nenápadná, že do popredia vystupuje prakticky len sklo.

 

Okrem svojich estetických kvalít má tento prvok aj akustické hľadisko – tlmí totižto hluk pri doliehajúci z ulice. K dispozícii je široká paleta eloxáže, drevodekoru a farieb. Vzhľadom na všetky tieto atribúty sa profil MB-GLASS BARRIER stáva nenápadným prvkom fasádnych riešení, ktoré ozvláštňuje svojou subtílnou konštrukciou len minimálne.

 

 

 

aluprof mb glass barrier zabradlie francuzske okno stavebnictvo byvanie

 

aluprof mb glass barrier zabradlie franczuske okna motel one varsava stavebnictvo byvanie

 Foto: Szymon Polanski

 

Dokonalé začlenenie do fasádneho rozloženia umožňuje aby bol tento profil uplatnený aj vo väčšej frekvencii a to bez obáv z toho, že by tým mohlo dôjsť k neželanému narušeniu farebnosť. Aluprof dodáva model v rozličných vyhotoveniach, počnúc drevodekorom, RAL farebnosťou a končiac prevedením eloxáže. Aj vďaka tomu boli tieto profilu umiestnené na fasády Motela One vo Varšave. Jednoduché a elegantné riešenie v podobe MB-GLASS BARRIER je zárukou toho, že architektonika ktorejkoľvek budovy bude vždy stála, pritom však perfektne odhlučnená zvonku aj zvnútra.

 

 

Nahliadnite do ponuky Aluprof

www.aluprof.sk

 

 

Pin It