dorsis woody

Staviate alebo rekonštruujete? Súčasný trend vnímania priestoru uznáva jednoduchosť a estetickú čistotu, pričom významným štýlotvorným prvkom sú dvere so skrytými zárubňami. Dvere Dorsis FORTIUS 52 so zárubňou WOODY spájajú esenciálny minimalizmus s eleganciou priznaných dverových zárubní.

 

Dorsis Woody ocenia ti, ktorí túžia po kombinácii moderného dizajnu a klasických interierových prvkov. Funkčné prvky (zámok a pánty) sú skryté, viditeľná zostane len tenká medzera medzi múrom a dverovou plochou. Pridaná plocha zárubňa teda vizuálne zvačši priestor pri zachovaní dizajnovej čistoty a ničím nerušenej línie steny.

 

„Vďaka unikátnej kombinácii skrytej zárubne Fortius 52 s rámovou zárubňou Woody možno voľne pracovať s estetikou priestoru v duchu všetkých minimalistických princípov a využiť dizajnové možnosti, ktoré pridaná rámová zárubňa ponúka," hovorí Ing. Samo Štěpánek, špecialista spoločnosti Dorsis. „Pritom stále platí, že aj rámová zárubňa Woody je bez výstupkov, ozdobných prvkov a stále plne licuje so stenou."

 

Variabilita povrchov dverí Fortius 52 je v prípade použitia zárubni Woody neuveriteľná. Zárubňa môže mať rovnaký povrch ako dvere, a tak elegantne rozšíri dvernú plochu. Ak preferujete kontrastne riešenie, na dvere aj zárubňu možete zvoliť odlišne povrchy a farebnosť, a dosiahnuť tak jedinečnú estetickú kompozíciu. V prípade využitia dyhy treba na dosiahnutie bezchybného dizajnu vyrobiť dvere i zárubne z rovnakého kmeňa, aby sa dosiahla rovnaká farba a kresba pri dverách i zárubne.

 

Dorsis Woody varianty použití

 

Aké sú hlavné výhody konceptu WOODY?

  • univerzálny systém pre murivo aj SDK priečky s otváraním dovnútra aj von
  • priechodová výška až 2 700 mm
  • variabilita povrchu dverí i zárubní – od prírodnej dyhy cez CPL dosky v škále odtieňov RAL a NCS a rôznych dekoroch. Dvere su dostupne aj presklenej obmene.
  • možnosť aplikácie voliteľných prvkov – skrytých samozatváračov a dverových zarážok, elektrického otvárania, atď.
  • bezškárové napojenie rámovej zárubne zabezpečujúce čistotu a eleganciu dverného otvoru

 

www.dorsis.cz

 

Pin It