Foto: Jegon

Potrebujete navrhnúť funkčné, príjemné a estetické priestory pre verejné stavby, vlastné bývanie či na podnikanie? Ak je vaša odpoveď kladná, s dôverou sa môžete obrátiť na architektonickú kanceláriu JEGON so sídlom v Michalovciach, ktorá poskytuje svoje služby už 30 rokov. 

 

Firma sa zaoberá architektonickými a urbanistickými návrhmi, projektovaním občianskych a priemyselných stavieb, poskytuje inžinierske služby spojené s prípravou a realizáciou stavieb, akými sú zaistenie územného rozhodnutia, stavebného povolenia a autorský dozor. Vo svojom širokom portfóliu má projekty škôl, športových stavieb, obchodno-administratívnych priestorov, polyfunkčných objektov, rezortov, domovov sociálnych služieb, nemocníc, plavární, autosalónov, bytov a ďalších stavieb. 

Projekty sú spracovávané na grafických pracoviskách programom AUTODESK REVIT 2023 technológiou BIM, s možnosťou exportu výkresovej dokumentácie do DWF, DWG, PDF a vizualizácií v JPG, BMP a iných. 3D model je možné exportovať do formátu IFC alebo DWF s možnosťou prezerania cez webové rozhranie Autodesk, kde je možné nielen pozerať 3D model, ale aj výkresy, s možnosťou vloženia poznámok alebo pripomienok. Pokročilejšie nadštandardné vizualizácie sa vytvárajú v programe Lumion 8. 

www.jegon.sk

Pin It