31.10.2016

Spôsobov ako dekorovať detskú izbu je mnoho. Deťom môžete dopriať farebné steny, veselé tapety, alebo nástenku, na ktorú môžu vešať vlastné kresbičky. Vybrali sme pre vás tri tipy na dekorácie, ktoré si deti určite zamilujú.

textilny stan

Vlastný stan
Zo stanu v detskej izbe sa stane kútik na hranie, úkryt pred dospelými, ako aj miesto, ktorým sa deti budú chváliť svojim kamarátom. Šikovnejšie mamičky si stan môžu ušiť samy z materiálu za pár eur. Alebo stavte na severskú klasiku a dizajnový stan od dánskej značky Ferm Living.

snurk bielizen

Veselé obliečky
Splňte dievčatkám sen o princeznách a chlapcom zase ten o kozmonautoch. Obliečky Snurk vynikajú detailne prepracovanou fotografickou predlohou a majú aj ďalší rozmer. Časť zárobku značky putuje do nadácie na podporu mladých bezdomovcov.

pismenka janod

Drevené písmenká
Drevené písmenká Janod sa stanú nielen ozdobou detskej izby, ale majú aj vzdelávaciu funkciu. Z drevených písmen môžete vyskladať mená svojich ratolestí. Mackoviahracky.sk prinášajú na náš trh francúzsku značku hračiek Janod, ktorá poteší najmä ekologicky založených rodičov.

text:
foto: Ferm Living, Mackoviahracky.sk, Snurk

Pin It