Kúpa detského nábytku cez e-shop znamená množstvo ušetrenej energie, času a peňazí, ktoré by inak ľudia strávili chodením po nábytkárstvách, zháňaním ladiaceho nábytku a tiež náročným presunom z obchodu domov. Práve Detskapostel.com je internetový obchod, ktorý viac ako 8 rokov predáva z malebného prostredia hornej Oravy detský nábytok a matrace už viac ako tridsiatim tisícom spokojných zákazníkov po celom Slovensku.

 

Či už ste sa práve stali hrdými rodičmi, alebo sa vaše deti pripravujú na nový školský rok, e-shop Detskapostel.com vyhovie vašim potrebám v obidvoch prípadoch. Začnime teda prvým zmieneným prípadom, milí prvorodičia. Zrejme už netrpezlivo očakávate uvítanie nového člena rodiny na tomto svete a chcete mu pripraviť naozaj krásne miesto pre pre život, zamerajte sa pri výbere na takzvané "detské izbičky" pre novorodencov. Tieto izbičky predstavujú základnú výbavu, ktorá bude určujúca pre postupné rozširovanie priestoru, patriaceho len a len rastúcej ratolesti. Zostavu, ktorú tvorí detská postieľka so šikovnou komodou a prebaľovacím pultom, oceníte najmä kvôli množstvu veľkorysého úložného priestoru, nevyhnutného pre uskladnenie všetkého, čo budete potrebovať počas prvých mesiacov výchovy. Dokúpením šatníkovej skrine môžete v budúcnosti postupne rozširovať detskú izbičku tak, aby v nej našli domov aj pribúdajúce hračky, sezónne oblečenie či perinky.

 

 

detskepostele predaj nabytku cez internet detske izby zostavy klup marsell izbicka pre babatka stavebnictvo byvanie

 Detská izbička Marsell pozostáva zvyčajne z postieľky a komody. V rozšírenej verzii so šatníkom získava rodič priestor pre odkladanie všetkého, čo súvisí so starostlivosťou v prvých mesiacoch života dieťaťa.

 

 

Vzhľadom na to, že v ponuke sú aj detské izby pre deti, ktoré už z postieľky vyrástli, návštevu e-shopu spoľahlivo oceníte aj po čase. V prípade, že hľadáte jednoduchý a nenáročný spôsob, ako zabezpečiť plynulý prechod z detskej postieľky do postele, odporúčame začať detskou posteľou s ochranným prvkom, takzvanou bariérkou. Postranné nainštalované bariérky sú zárukou toho, že deti budú počas celej noci ochránené a riziko vypadnutia z postele sa prakticky stratí. A vďaka tomuto riešeniu bude pokojný aj spánok rodičov, ktorí sa viac nemusia obávať to, že by si ich ratolesť vo vedľajšej izbe mohla v čase ich neprítomnosti ublížiť. Táto krátka, odnímateľná bariérka na posteli pritom neustále umožňuje dieťaťu voľný pohyb, a to ako z postele, tak aj naspäť do postele.

 

 

 

detskepostele com mimoni postel s barierkou stavebnictvo byvanie

 Postieľky Hobby s bariérkou pomáhajú deťom aj rodičom, aby sa naučili spať vo vlastnej posteli. Ochranný prvok v podobe bariérky na boku postele pritom chráni pred pádom z postele počas spánku.

 

 

 

Aby bola detská izba vybavená kompletne a dieťa v nej našlo všetko, čo bude v budúcnosti potrebovať, nájdete na Detskapostel.com aj široký výber nábytkových zostáv. Detská posteľ môže byť hravo doplnená o šatník, komodu či univerzálny písací stôl, ktoré určite poslúžia aj počas puberty a snáď aj omnoho neskôr. Na výber máte navyše z množstva farebných prevedení či obľúbených rozprávkových motívov, ktoré prispejú k tomu, aby bol detský nábytok vášho dieťaťa presne podľa jeho predstáv a želaní.

 

 

 detskapostel com detska izba pre chlpca cars stavebnictvo byvanie

 Detské izby s motívmi Disney rozprávok sú dostupné v prevedení pre chlapcov aj dievčatá. Témy rozprávok Forzen, Autá či Mimoni sú obľúbenou voľbou pri zariaďovaní izby pre deti predškolského veku.

 

 

Ako sme však sľúbili už na začiatku, tu vhodnú detskú izbu nájdete aj v prípade, že máte doma poriadnych školákov. V študentských izbách z kolekcie TIP sa bude zvládať každá domáca úloha hravo a aj to najťažšie učivo bude o niečo zrozumiteľnejšie. Hlavne preto, že v týchto izbách má všetko svoje miesto. Vynikajúca organizácia priestoru, prehľadnosť a možnosť konfigurácie umožňujú upravovať izbu podľa individuálnych potrieb. Prednosťou zostáv je predovšetkým ich neutrálny vzhľad, ktorý si zachová svoju funkciu aj po tom, čo deti vyrastú a detskú izbu budete chcieť prerobiť napríklad na pracovňu.

 

 

 detskepostele com detska izbanabytkova zostava tip studentske izby nabytok ktory rastie s detmi stavebnictvo byvanie

Detské izby zo série TIP sú vyrábané v množstve farebných prevedení. Kombinácia lesklých plôch a variabilita jednotlivých častí zostavy umožňuje plnohodnotné využitie aj pre tínedžerov či dospelých.

 

 

 

Pri kúpe detského nábytku v ponuke Detskapostel.com si môžete byť istí tým, že každý vyrobený model podlieha prísnym normám a v porovnaní s bežným nábytkom je jeho povrch bez akéhokoľvek zápachu. Výrobcovia to dosiahli použitím ekologicky prijateľného a zdravotne bezpečného spôsobu nanášania laku.

 

 

detskepostele com nabytkova zostava do detskej izby monochromaticky dizajn modra detska izba pre chlapca stavebnictvo byvanie

 Univerzálnou voľbou pri výbere detskej izby sú zostavy Happy. Pozostávajú z množstva prvkov, ktoré sa ľahko kombinujú. Detská izba tak môže rásť spolu s deťmi.

 

 

 

Vždy existuje možnosť, že vás pri nákupe cez internet oslovia viaceré detské postele. Áno, má to svoje plusy, ale takisto mínusy. Takáto forma nákupu neumožňuje otestovať si tvrdosť či mäkkosť matracov, ani posúdiť farebnosť povrchov. A práve preto nájdete na stránke e-shopu Detskapostel.com množstvo fotiek od zákazníkov. Pri kúpe nábytku do 200 € je navyše doprava úplne zadarmo.

 

 

 

 

detskepostele com nabytok do detskych izieb postielky pre batolata dievcenske izby stavebnictvo byvanie

 Ekologické materiály a stabilná konštrukcia sú výsadou modernej zostavy detskej izbičky Klups Sofia či Amalia.

 

 

Pokiaľ sa zapojíte do fotografickej súťaže, máte možnosť dostať sa do žrebovania o 100% preplatenie celej nábytkovej zostavy, objednanej prostredníctvom e-shopu Detskapostel.com. Nakrátko však neobídu ani ostatní. Ďalších päť súťažiacich získava po vyžrebovaní milú drevenú, ručne vyrábanú, detskú lampičku pre deti. Ak ste sa rozhodli pre výber z ponuky e-shopu Detskapostel.com, stačí urobiť posledný krok.

 

 

Nájdite detskú izbu snov

www.detskapostel.com

 

 

detskepostele sutaz detske izby studentske izby zostavy pre babatka stavebnictvo byvanie

 

Pin It