Pin It

O tom, že domáce a zahraničné trendy sa do značnej miery líšia sme sa mohli presvedčiť počas rozhovoru s riaditeľom spoločnosti JV Pohoda, s.r.o, pánom Jánom Volrábom. Našej redakcii predstavil aktuálne novinky, vychádzajúce z trendov, ktoré sú už dlhší čas pozorovateľné vo Francúzsku či Taliansku. 

 

jvpohoda3

 

Práve Taliani obľubujú čisté a biele plochy. Vystavený stôl Spider Keramik bol príkladom kombinácie keramiky a chrómu. Presvedčili sme sa o tom, že výber keramickej dosky nemusí pripadať len na výber indukčnej platne. Praktické využitie, jednoduchá a bezproblémová údržba ako aj dlhodobá odolnosť povrchu zaručujú, že stôl dokáže majiteľom slúžiť desiatky rokov bez výraznejšej zmeny. 

 

jvpohoda2

 

Formálne zmeny v pohovkách neunikli ani pohľadu pána Volrába: "Oblé tvary predsa len pôsobia príjemnejšie a aj sedenie na takýchto pohovkách je pohodlnejšie omnoho viac." S jeho názorom plne súhlasíme. Obzvlášť krémová pohovka MIA, doplnená o modrý akcent z lesklých štruktúrovaných vankúšov, zapôsobí výrazne oblými líniami a kontinuálnou siluetou s dominantnou výškou zadných operadiel, evokujúcich mäkkosť a bezpečie.

 

jvpohoda4

 

 

Vo videu sa dozviete aj o tom, z akého materiálu je táto pohovka vyrábaná. A  hoci sa zdá, že ide o brúsenú kožu, nie je tak tak. Budete prekvapení tým, čo Vám riaditeľ spoločnosti JV Pohoda prezradí. 

 

 

Pin It