Pin It

Viete si predstaviť miesto, v ktorom vám poradia len odborníci? Miesto, kde získate komplexné vizualizácie a návrhy interiérovej, ale aj exteriérovej architektúry? Nechajte si navrhnúť riešenia, ktoré sú premyslené, odborne odporúčané a z dlhodobého hľadiska nespochybniteľné.

  

bside samoa your style modern diamond 0 1600x900 postel z8QZP

 

Dokonalá vizualizácia, nábytok na mieru a aj montáž na jednom mieste. Tím dodávateľov, architektov aj slovenských výrobcov zrealizuje jedinečný domov s atmosférou. Nemusíte oslovovať niekoľko firiem naraz, stačí jednu, ktorá sa postará o všetko. Služby naviac spolu s návrhmi, zameraním, šitím, s kompletnou montážou závesnej techniky, či už klasickej alebo motorizovanej, vám vytvorí interiérové štúdio Axiia

 

108973936 AC8ib

 

Interiérové štúdiá sa snažia využívať znalosti a skúsenosti za účelom dodať dielo, ktoré spĺňa a prekračuje požiadavky zadávateľa a koncového užívateľa. Axiia sa pri návrhu a tvorbe orientuje na vizuálne zážitky s ohľadom na ich jemné včlenenie do interiérovej štruktúry. Prvoradá je úzka spolupráca s klientmi nielen v prvých koncepčných fázach projektu vytvorenia interiéru, ale aj pri jeho realizácii.

 

bside samoa your style classic soft 0 1600x900 w9lWc

 

Kladú dôraz na možnosti použitia materiálov, ktorých výsledkom sú elegantné a flexibilné interiéry.  Týmto spôsobom sa interiérové štúdio snaží využívať nadobudnuté odborné znalosti. Navrhujú riešenia prispôsobené požiadavkám klienta, odborne navrhnuté a z dlhodobého hľadiska nespochybniteľné. 

 

Furninova jazz sedacka TjIe7

 

Počas celého procesu realizácie spolupracujú nie len so zákazníkmi, ale aj s dodávateľmi, architektmi. Do projektov zahŕňajú produkty od slovenských výrobcov ako aj svetových značiek pre sedacie súpravy, koberce, mobiliéri, dizajnové tapety a textilné doplnky ako je posteľná bielizeň, prehosy, vankúše z výnimočne jemných prírodných materiálov. Vytvorte atmosféru nie len v bytových domoch, ale aj v mestských vilách, kanceláriách, polyfunkčných priestoroch, v apartmánoch či v historických budovách. 

 

Splňte si svoje sny o bývaní a nechajte sa viesť odborníkmi z dizajnu.

Viac informácií nájdete na: www.axia.eu

Pin It