Jednoduché čisté línie, hrejivé a prírodné materiály sú typickými znakmi dizajnu súčasných welness produktov. Kombináciou hodnotných materiálov a špičkových technológií vznikajú pod taktovkou renomovaných architektov výnimočné produkty, ktoré z Nemecka na náš trh prináša firma LUXWELL.

 

Na priestor, v ktorom dnes túžime bývať, kladieme vysoké nároky. Prirodzene sa chceme vracať do prostredia, v ktorom sa cítime bezpečne a pohodlne, pretože iba tam si dokážeme skutočne oddýchnuť. Túžime po nových štandardoch bývania, ku ktorým určite patrí aj útulné miesto v podobe vlastnej sauny. Veď práve kvalitný odpočinok v domácom prostredí, má veľký vplyv na náš celkový pocit psychickej a fyzickej pohody.

 

csm KLAFS Sauna Aura Ambiente Design right eciRGBv2 2a1efe0280

 

Ste presvedčení o tom, že komfortná sauna potrebuje veľa priestoru?

Nedostatok miesta už nie je dôvodom, prečo sa zaobísť bez vlastnej wellness oázy. Sauna S1 uspokojí túžbu po realizácii privátnej oddychovej zóny aj v obmedzených priestorových podmienkach vášho bytu, apartmánu alebo chaty. Vie poskytnúť dostatok miesta na dokonalý zážitok zo saunovania a napriek tomu zaberie len minimum priestoru.

 

Ako objektív fotoaparátu

V zasunutom stave má hĺbku len 60 cm, čiže nie viac ako štandardná vstavaná skriňa. Stlačením jediného tlačidla však v priebehu 20-ich sekúnd zväčší svoju hĺbku na 160 cm a stane sa z nej dostatočne priestranná a pohodlná sauna pre jednu alebo dve osoby.

 

loft geschlossen                     loft offen

 

Súkromná soľná jaskyňa

Nemecká firma KLAFS je autorom viacerých pokrokových relaxačných produktov. Jedným z nich je aj prenosná suchá soľná inhalácia Microsalt SaltProX. Toto kompaktné zariadenie za pár minút nasýti vzduch soľným aerosólom a premení tým vašu saunu, infra saunu alebo malú miestnosť na priestor s efektom soľnej jaskyne. V pohodlí domova si tak môžete dopriať suchú soľnú inhaláciu, ktorá prospeje vašim pľúcam a dýchacím cestám.

 

Sauna S1 Microsalt SaltProX stehend 10x15 RGB

 

Doprajte si šlofíka!

Spánok, a to nielen počas noci, je ten najlepší spôsob regenerácie vôbec. Aj krátke zdriemnutie počas dňa zvyšuje koncentráciu a pozornosť človeka. Inovatívne kyvadlové ležadlo SWAY Vás jemne ukolíše do krátkeho zotavujúceho spánku, ktorý osvieži vaše telo a myseľ už za 15 – 20 minút. Luxusný dizajn a kvalitné spracovanie ležadla sú zárukou spokojnosti, bez ohľadu na to, či bude slúžiť na regeneráciu u vás doma, v kancelárii alebo v hoteli.

 

Suana Pure Sway Slnecna luka ACT

 

Pohodlie je základom pre dokonalý relax

Vďaka revolučným saunovým vankúšom a podložkám MOLLIS získa vaša sauna útulný vzhľad a vy zažijete bezprecedentný pocit zo saunovania. Sú vyrobené zo špeciálnej 3D dištančnej textílie, ktorá spĺňa všetky parametre pre použitie v náročných podmienkach vo vnútri sauny. Tento jedinečný produkt posúva komfort saunovania o triedu vyššie.

 

csm KLAFS Sauna Aura Inneneinrichtung 1x1 b2b272d32f

 

Ponorte sa do pokojného prostredia s príjemným osvetlením a pocítite ducha tepla.

 

LUXWELL

logo silver

Pin It