Pin It

 

 

12

 

Obľuba maloformátových produktov v poslednej dobe neustále rastie. Obklady a mozaiky sa do domácich priestorov aplikujú nielen z funkčných dôvodov, ale hlavne ako 555forma dekorácie stien a podláh. Ich prítomnosť v interiéri ho robí krásnym a plným harmónie. Výrobca mozaiky a obkladov DUNIN kombinuje všetky tieto aspekty a určuje trendy, ktoré menia vzhľad interiéru.

 

 

23Výrobky z ponuky DUNIN sa považujú za jedny z najdizajnovejších dokončovacích materiálov na trhu. Skvele sa integrujú v modernom dizajne a stali sa synonymom triedy.

 

Môžu sa využiť v rôznych interiérových štýloch ako sú: moderná klasika, štýl New York, anglický, škandinávsky, minimalizmus alebo loftový. Produkty sú praktické a súčasne elegantné. Doménou značky sú jemné mozaikové vzory v rôznych geometrických formách a rôznych materiáloch. Ich použitie prináša realizácii vnútornú harmóniu. 

 

Vysokú popularitu majú keramické obklady a mozaiky s marockým vplyvom - Arabesco, obklady tvaru krokve - Chevron (nová kolekcia Royal) a všetky druhy šesťuholníkov, a to buď vo forme včelieho plástu ( Hexagonic kolekcia), alebo predĺžené ( kolekcia TRITONE ). 

 

 

243D štruktúra dodáva povrchomu hĺbku a eleganciu, a preto ponuka DUNIN obsahuje skosené a konvexné výrobky, ktoré sa môžu navzájom kombinovať, čím dosiahneme  avantgardné vzorovanie.

Aktuálnym hitom značky DUNIN sú tiež kamenné mozaiky z mramoru, žuly a travertínu, kde sa geometrické tvary generujú pomocou vodného lúča ( séria MANORIAL ). Mozaiky DUNIN môžeme použiť na steny ako aj podlahy.Ponuka značky obsahuje širokú škálu materiálov, z ktorých sú mozaiky vyrobené.

 

    25

 

 

 

 

 

 

 

 Vďaka rôznorodým materiálom je možné kombinovať a doladiť dizajn s dôrazom na najmenšie detaily a najvyššiu kvalitu spracovania.Produkty DUNIN môžu byť z keramiky či kameňa, ale aj z kovu, skla, zrkadla, či dreva. Poskytnú možnosť exkluzívnej realizácie povrchu stien či podláh.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celá ponuka DUNIN dostupná na https://dunin.sk/

Firma DUNIN poskytuje zaujímavé podmienky  spolupráce pre designérov a architektov.

Neváhajte nás kontaktovať na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na +421 905 659 429

 

 

 

Pin It