textilna tapeta maliarstvoPN

Svojim bytom a domom venujeme pozornosť, čo je prirodzené a motivujúce. Trávime v nich veľa času, a zaslúžime si to my, i naše príbytky. Upratovanie je bežnou súčasťou života, momentálne aj s potrebnou dezinfekciou. A raz za určité obdobie je vhodné a odporúčané vymaľovať si všetky steny bytu či domu.

 

Podľa intenzity využívania interiéru, spôsobu kúrenia, ale aj vnútorného pocitu by sme mali stenám svojich príbytkov dopriať nový náter v potrebných časových intervaloch. Klasická biela farba, jemné pastelové odtiene, ale aj výrazné časti jednotlivých stien i celofarebné plochy, všetko je otázkou vkusu a osobných preferencií.

Spoločnosť MaliarstvoPN je rodinnou firmou, ktorá pôsobí na našom trhu už takmer tridsať rokov. Zo začiatku svoje skúsenosti nadobúdali v Rakúsku, odkiaľ si priniesli mnoho dovtedy u nás neznámych noviniek, materiálov, techník, náradia a skúseností.  Firma v súčasnosti poskytuje všetky bežné maliarske a natieračské práce. Okrem domácností svoje služby poskytuje aj pre firmy a veľké prevádzky, školy, nemocnice, priemyselné objekty, sklady a podobne. 

 

Striekanie airless maliarstvoPN pred aplikaciou Striekanie airless vysledok2

 

Vľavo pôvodný interiér, vpravo po aplikácii farby technikou airless. 

 

Súčasťou portfólia poskytovaných služieb je aj čoraz častejšie vyhľadávané tapetovanie priestorov. V minulosti obľúbené, na čas zabudnuté a dnes si tapetovanie znovu získava obľubu, aj keď v trochu pozmenenej forme. Netapetujú sa už celé miestnosti, ale napríklad len jedna stena alebo časť miestností. Výber tapiet je obrovský, obľúbené sú vliesové, vinylové, ale aj luxusné textilné tapety, ktoré svojim vzhľadom a povrchom dokážu nahradiť aj mnohé dekoratívne techniky.

Aj samotné maľovanie priestorov však môže mať o niečo vyšší rozmer. V spoločnosti sa s úspechom už viac rokov venujú aj dekoratívnym technikám maľovania priestorov od renomovaných talianskych firiem,  akými sú San Marco, Arthe a iných renomovaných firiem, napríklad Ardex, Cameleo i Caparol. Z mnohých možností povrchových a dekoračných úprav predstavujeme niektoré najobľúbenejšie, či najzaujímavejšie.

San Marco - MARMO ANTICO

Minimalistická strohosť travertínu, ktorým sa MARMO ANTICO inšpiruje, zdôrazňuje objem budov, zvlášť ník a stĺpov, a vytvára veľmi tvorivé a jedinečné detaily. Pórovitý a ryhovaný vzhľad, ktorým sa tento prírodný náter odlišuje od vápna, dodáva vonkajším povrchom prísnu, ale elegantnú monumentálnosť stĺpov vytvorených z kameňa, pričom v interiéri sa spája estetická harmónia a funkčná odolnosť. Minerálny nástenný náter s veľkou priedušnosťou umožňuje dosiahnuť záverečnú úpravu pórovitého a ryhovaného vzhľadu.

San Marco - RILIEVO

 

sanmarco rilievo 1 sanmarco rilievo malovanie

 

 

 RILIEVO umožňuje vytvárať textúrované dekorácie, kde nepravidelné basreliéfy so starobylým efektom vytvárajú dynamiku a originalitu extrémne moderných interiérov.
Hlavným prvkom sa stáva hmota, modeluje a pokrýva priestory, a pomocou nespočetných kombinácií dekoratívnych produktov vytvára jedinečné povrchy a exkluzívne prostredia.

San Marco - CONCRET ART

 

sanmarco concreteart

 

CONCRET ART dodáva povrchom pevný, plastický vzhľad prirodzene zostarnutého betónu, čím vytvára moderné priestory s módnou veľkomestskou atmosférou, a v exteriéri vytvára na fasádach estetiku „fair face“ betónu s odolným vzhľadom.
Množstvo efektov a aplikačných techník zaručuje jednotnú výdatnosť a výraznú materiálovú identitu, ktorá je ideálna pre originalitu upravovaných podkrovných priestorov a súčasnej architektúry, aj na plášťové obklady.

San Marco - MARCO POLO - luxury

 

sanmarco marcopolo luxury

 

MARCOPOLO LUXURY umožňuje dosiahnuť úžasné povrchy s jemným metalizovaným efektom, vhodné pre elegantné klasické i moderné priestory. Vďaka veľmi jednoduchej aplikácii poskytuje mnohé dekoratívne efekty a hry svetla a odlesky, ktoré dokážu vyhovieť každej estetickej požiadavke. Nezameniteľný štýl tejto dekoratívnej záverečnej úpravy je vhodný pre výraznú, ale veľmi elegantnú atmosféru a poskytuje priestorom expresívnosť, pričom spája moderné rysy s prvkami starobylého pôvabu.

 

obnova malovky maliarstvoPN

 

Firma MaliarstvoPN  sa snaží neustále napredovať a vzdelávať. Je členom Cechu maliarov Slovenska, a práve majiteľ spoločnosti Jozef Prištic, bol zvolený za krajského cechmajstra pre časť západného Slovenska. Aj vďaka tomu firma pravidelne absolvuje rôzne školenia, workshopy, stretáva sa priamo s výrobcami farieb, získava nové cenné informácie ohľadom používaných aj nových materiálov a vymieňa si vzájomné skúsenosti s inými profesionálmi z odboru. Na požiadavky klientov reagujú promptne a svoju prácu vykonávajú kvalitne a podľa predstáv klienta. 

Viac informácií: www.maliarstvopn.sk

FB: @maliarstvoPN

Instagram: maliarstvopn

Pin It