bonami predajna

Takmer po šiestich rokoch pôsobenia na slovenskom trhu otvorilo Bonami aj u nás svoju prvú predajňu.

 

E-shop Bonami asi netreba predstavovať. Obľúbená online platforma pre predaj prémiového nábytku a dekorácií spolupracuje s top dizajnérmi a dodávateľmi produktov z celého sveta. V jej portfóliu zákazníci nájdu napríklad značky Karup, Lyon Beton, Woodman, Hübsch aj PreSpánok. Novinkou je privátna značka záhradného nábytku Le Bonom.

 

bonami predajna

 

Bonami aktuálne otvorilo aj u nás svoju prvú predajňu. K štyrom českým kamenným predajniam tak pribudla koncom minulého roka prvá Bonami predajňa na Slovensku, v bratislavskom Avione.  

 Každá z predajní má vlastné zameranie

„V súčasnosti slúži ako výdajňa, ale v prvom rade sme showroom s predajňou a poradenskými službami,“ vysvetľuje koncept  jej manažérka Nora Gyori. Každá z predajní má okrem základného spoločného sortimentu aj vlastné „zameranie“, ide napríklad o rozšírenú ponuku doplnkov, kobercov, bytového textilu alebo sedačiek. Sortiment sa pravidelne mení, takže tu vždy nájdete novú inšpiráciu.

Nora Gyori ďalej uvádza, že hneď ako sa uvolnia opatrenia, budú si u tu môcť zákazníci vybrať, nakúpiť aj objednať tovar osobne. „Naše predajné konzultantky ochotne pomôžu zorientovať sa v širokom portfóliu produktov, poradia s výberom látky či štýlu vašej novej sedačky.“

 

bonami predajna

 

Stavebníctvo a bývanie ako darček k nákupu

Vo všetkých predajniach je tiež možné objednať produkty online prostredníctvom tabletu, konzultovať možnosti a výber s predajnými asistentkami. “Zrýchlili sme aj samotnú dopravu, máme násobne viac produktov skladom, a tak z neho predávame už viac ako 90% online objednávok. Vďaka dostatočným kapacitám expedujeme tovar už do druhého dňa od objednania, a to aj napriek rastúcemu dopytu a extrémnemu nárastu objednávok v posledných mesiacoch. Najnovšie dostanú zákazníci, ktorí si vyzdvihnú tovar na predajni k svojej objednávke, ako darček, aj jedno z vydaní magazínu SaB.”

Aj napriek tomu, že sú z dôvodu pandémie mnohé služby pozastavené, snažia sa v Bonami posúvať ďalej a skôr či neskôr môžu zákazníci očakávať v showroome mnoho noviniek: „Niektoré zmeny si zákazníci všimnú priamo na predajni, iné budú skôr procesné, pre zlepšenie kvality služieb zákazníkom,“ dodáva Nora Gyori.

Pin It