Miltdesign sklenene systemy

V moderných interiéroch sa čoraz častejšie objavujú sklenené steny. Sú čistým, dizajnovým riešením a ochránia pred nežiaducim hlukom.

 

Deliace steny celé zo skla patria bezpochyby k aktuálnym trendom v interiérovom dizajne. Priestory ­– či už v domácnosti alebo v kanceláriách – dokážu odčleniť elegantne a vzdušne. Žiadne komplikované priečky, búranie, prach. Pre dokonalý výsledný efekt je už dnes na trhu dostupný aj systém s dvojitým zasklením MiltDesign 2.0, ktorý je vo všetkých spojeniach realizovaný bez zvislých stĺpikov. Jeho unikátnosť spočíva práve v jednoliatom dizajne, pohľadovo ide iba o hliník a sklo bez krycích líšt a s minimálnym počtom špár. Priečka je tak celosklenená bez akýchkoľvek rušivých elementov.

 

Miltdesign sklo interier

 

Dizajnové a recyklovateľné

Veľkým plusom tohto systému, ktorý ponúkajú špecialisti na moderné interiéry MILT, je jeho inštalácia. Je rýchla, bezprašná a jednoduchá. Ak sa v budúcnosti rozhodnete pre zmenu dispozície, nemusíte si lámať hlavu s komplikovanou prerábkou.

MiltDesign 2.0 prichádza s dvojitým zasklením v hrúbke 10 alebo 12 milimetrov a sklom ESG/VSG. Samozrejmosťou je použitie bezpečných materiálov, ktorými sú okrem skla hliník, drevo a materiály na báze dreva. Spoločnosť MILT kladie veľký dôraz nielen na dizajn a funkčnosť, ale snaží sa byť stále o krok vpred. Aj preto sú všetky spomínané materiály použité na týchto systémových priečkach ľahko oddeliteľné, a tým pádom aj recyklovateľné.

 

Miltdesign sklenene systemy

 

Široké spektrum možností

Ak sme spomenuli dizajn, na výber máte z desiatok rôznych možností. Celosklenené, drevené alebo hliníkové dverné krídla – v štandardných rozmeroch alebo na celú výšku. Klasická alebo oblúková priečka či možnosť preskleného nadsvetlíku. Pre milovníkov dreva je k dispozícii tiež realizácia priečky s drevenou hranolovou zárubňou. Minimalistickým interiérom zasa pristanú skryté obvodové profily a pánty, ktoré nerušia čistú líniu priečok. V neposlednom rade voľba jednokrídlového alebo dvojkrídlového variantu dverí, prípadne tzv. reverzné krídla. Pri nich špeciálna konštrukcia umožňuje nechať dvere „splývať“ so zárubňou, sú v jednej línii a celok tak pôsobí moderne a luxusne.  Jednotlivé možnosti sa dajú vzájomne kombinovať a vytvoriť tak priečku presne podľa predstáv klienta.

 

Milt design

 

Pre tento systém sú navrhnuté unikátne dvere Design Door, ktoré sa nachádzajú v jednej rovine s priečkou. V praxi sú teda takmer neviditeľné a nie je jasné, že ide o dvere. Viditeľná je len kľučka. Hliník je sofistikovane schovaný medzi sklami.

Hluk ostane za dverami

Funkčnú stránku skleneného systému MiltDesign 2.0 dopĺňa ešte lepšia zvuková izolácia. V klasickej alebo domácej kancelárii sa tak dá spoľahnúť na úplnú akustickú pohodu a nerušené prostredie. Celý systém dopĺňajú ešte moderné zámky, ktoré môžu byť magnetické, bezhlučné a nedochádza pri nich k nepríjemným nárazom. Kovania taktiež kráčajú s trendami a ponúkajú možnosť otvárania dotykom prstu. Špecialisti z MILT-u navyše dokážu vyhovieť aj iným atypickým požiadavkám na realizáciu.

 

 

Miltdesign sklenene systemy Miltdesign sklenene systemy Miltdesign sklenene systemy

 

Všetky spomínané parametre sú zárukou toho, že interiér s presklenou deliacou priečkou bude nielen dokonale funkčný, ale i dokonalý na pohľad. Odborníci zo spoločnosti MILT totiž takéto riešenia nielen inštalujú, ale aj vyvíjajú a vyrábajú, takže dokonale poznajú každý detail. Okrem dizajnových sklenených priečok majú vo svojom portfóliu aj mobilné posuvné steny, požiarne priečky, halové vstavby a zelené a machové steny. V skratke prvky, vďaka ktorým sa v priestoroch lepšie funguje, pracuje a žije.

 

Miltdesign sklenene systemy

Pin It