SSE aplikacia

Mobilné aplikácie nám zjednodušujú život. Dopravné navigujú, bankové umožňujú všetky druhy finančných operácií. S inými sa možno učiť cudzie jazyky, merať športové výkony, predpovedať počasie, skrátka, čokoľvek. 

 

Do kategórie účelných patria aj aplikácie na správu a kontrolu energií. Aplikáciu eZóna SSE vytvorila spoločnosť Stredoslovenská energetika, aby sa viac priblížila svojim zákazníkom. Určite ju oceníte, ak  chcete spotrebu energií na svojich odberných miestach podrobnejšie sledovať. Nezáleží na tom, že je neskoro večer, víkend či sviatok. Priamo z pohodlia svojho domova získate teraz s eZónou SSE okamžitý prehľad o spotrebe energií v domácnosti, zistíte či sú vaše platby v poriadku, a aj  faktúry za energie pohodlne zaplatíte online. Stáva sa vám, že si na faktúru spomeniete až po jej splatnosti? S eZónou SSE vás už žiadna faktúra po splatnosti ani nedoplatok neprekvapí. Všetky faktúry či rozpisy zálohových platieb máte totiž k dispozícii v elektronickej podobe a môžete  si ich v prípade potreby kedykoľvek stiahnuť, archivovať či uhradiť online. Na jednom mieste máte aj prehľad o všetkých svojich odberných miestach a ich spotrebe. Zákaznícka zóna vás upozorní na prípadný nedoplatok a v budúcnosti aj na nesprávne zvolenú sadzbu na vašom odbernom mieste.  

Zaregistrujte sa na sse.sk/ezona alebo si bezplatne stiahnite mobilnú aplikáciu eZóna SSE z Google Play alebo App Store a majte svoje energie pod kontrolou.

Pin It