Slovaktual konfigurator

Slovaktual v tomto roku prišiel s novým konceptom vstupných domových dverí a pre lepší komfort svojich zákazníkov pripravil moderný online konfigurátor.

 

V pár krokoch si môžete pohodlne navrhnúť svoje nové vchodové dvere. Online, doma alebo v práci. Presne podľa vlastných predstáv a požiadaviek. 

Konfiguráciu dverí si môžete uložiť pod jedinečným číslom a opakovane sa k nej vrátiť a upravovať ju. Môžete si ju poslať na mail alebo sa s ňou "na diaľku" pochváliť svojim známym. Stačí im prezradiť referenčné číslo vašej uloženej konfigurácie, ktorú si môžu načítať na svojej obrazovke. Každý názor môže byť dobrý, nie?

Konfigurátor vchodových dverí od Slovaktualu umožňuje:

- vybrať si model dverí spomedzi množstva moderných aj tradičných dizajnov

- nastaviť presný rozmer dverí, aký požadujete

- navrhnúť si dvere s bočnými svetlíkmi alebo s nadsvetlíkom

- zvoliť si materiál, z akého budú dvere vyrobené (hliník, plast, plast-hliník)

- vybrať typ dvernej výplne (vkladaná výplň alebo výplň prekrývajúca dverné krídlo)

- v závislosti od materiálu a dvernej výplne vybrať farbu dverí zvonku aj zvnútra

- v prípade dverí so sklom je možné zvoliť niektoré z ornamentných skiel a tiež bezpečnostné sklá

- vybrať si kľučky alebo madlo a rozetu z paketov v 3 cenových úrovniach

- vybrať si niektorý z paketov doplnkovej výbavy v kategóriach "Bezpečnosť", "Komfort" a "Madlá a kľučky"

- vylepšiť dvere vďaka ďalšiemu samostatnému príslušenstvu, ako sú napríklad pánty v rôznych farbách, okopový plech, kukátko a pod.

Akonáhle budete s výslednou konfiguráciou spokojný, môžete ju odoslať do Slovaktualu na vypracovanie cenovej ponuky.

Vždy však odporúčame svoj návrh prekonzultovať s predajcom, buď osobne vo vzorkovej predajni alebo aspoň telefonicky. Ten vás usmerní aj v závislosti od toho, akú cenu za dvere očakávate. Niekedy len naoko malá zmena v konfigurácii môže spôsobiť zmenu ceny o desiatky až stovky eur. Minimálne je vhodné, ak si pred konfigurovaním dverí ujasníte pár súvislostí. Platí, že hliníkové dvere sú drahšie ako plast-hliníkové a tie sú zase drahšie ako plastové vchodové dvere.

Bez ohľadu na to, aký dizajn dverí ste zvolili, cenu môže ovplyvniť aj typ dvernej výplne. Dvere s obojstranne prekrytým krídlom vyzerajú naozaj úžasne, ale sú o dosť drahšie ako dvere v rovnakom dizajne, len s lacnejšou, vkladanou dvernou výplňou. 

 

Slovaktual model 305 vkladana vypln Slovaktual model 305 prekryté krídlo

 

Navolená úroveň paketov doplnkovej výbavy má takisto dopad na cenu dverí. Preto je naozaj dobré, ak si vašu konfiguráciu dodatočne prejdete spoločne so skúseným predajcom Slovaktualu a v prípade potreby ju môžete vyladiť k úplnej spokojnosti.

Bonusom konfigurátora je možnosť vložiť navrhnuté dvere do vlastnej fotografie reálneho domu alebo vizualizácie. Je predsa dobré mať čo najreálnejšiu predstavu, ako budú nové dvere vyzerať práve vo vašej fasáde, nie?

Tip na záver:

Konfigurátor dverí Slovaktual je najkomfortnejšie používať na počítači alebo notebooku. Predsa len, je to komplexný nástroj a väčšia obrazovka poskytuje rýchlu a prehľadnú orientáciu.

Vyskúšajte ho hneď teraz.

https://konfigurator.slovaktual.sk/

Pin It