pufikhomes zimny interier

Foto: Pufik Home Inspirations

 

Nemusí to byť len o bielej farbe a kožušinách. Netradičný obraz či dizajnový držiak na drevo ku krbu dokážu vytvoriť rovnako hrejivý a útulný domov.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko tipov, ako interiéru dodať zimný – no nie ešte vianočný – nádych. Niekedy stačí len drobnosť, ktorá dodá celej miestnosti úplne nový šmrnc.

 

Obraz pre minimalistov

Jednoduchá, ale efektná maľba pochádza z dielne umelca Blaisa Drummonda. "Vždy som kreslil stromy. A vždy som ich aj sadil. V Írsku, kde žijeme, som ich už vysadil stovky," hovorí Drummond. Tento kúsok sa svojím minimalistickým prevedením výborne kombinuje s rôznymi typmi interiérov.

 

tree winter magis zima obraz strom

Foto: Magis

 

 

Falošný krb

Ak máte v dome krb, ktorý nie je funkčný – alebo aj jednoduchý výklenok – môžete z neho vytvoriť zaujímavý zimný kútik tak, ako to urobila dizajnérka Katie Hodges.

 

winter decorations katie hodges

 

Foto: Katie Hodges Design

Netradičný obraz

Alternatíva k tradičným a typickým zimným či vianočným motívom. Odvážny a originálny obraz vynikne najmä s moderným prvkami v interiéri.

 

jaime shrayber winter home decor

 

Foto: therealfashionista.com

 

Stále aktuálny eukalyptus

Elegantná verzia zimného venca, ktorý si jednoducho vytvoríte aj vlastnoručne. 

 

DIY zimny veniec eukalyptus

 

Monochromatické doplnky

S čiernou a bielou sa dá len máločo pokaziť. Tvoria tiež výborný pár s metalickými akcentami tak, ako to dokázala aj blogerka Marinella Rauso na svojom blogu ilovegreeninspiration. 

 

ilovegreeninspiration marinella.rauso fashion blog winter interior

 

Foto: Marinella Rauso/ilovegreeninspiration

 

 

 

Pin It