SSE screens

Mobilné aplikácie nám zjednodušujú život. Dopravné navigujú, bankové umožňujú snáď všetky druhy finančných operácií. S inými sa možno učiť cudzie jazyky, merať športové výkony, predpovedať počasie, skrátka, takmer čokoľvek. 

 

Do kategórie účelných patria tiež aplikácie na správu a kontrolu energií. Aplikáciu eZóna SSE vytvorila spoločnosť Stredoslovenská energetika, aby sa viac priblížila k svojim zákazníkom. Určite ju oceníte, ak chcete spotrebu energií na svojich odberných miestach podrobnejšie sledovať. Nezáleží na tom, že je neskoro večer, víkend či sviatok. Priamo z pohodlia svojho domova získate teraz s eZónou SSE okamžitý prehľad o ročnej spotrebe energií vo svojej domácnosti, zistíte, či sú vaše platby v poriadku, a svoje faktúry a zálohy za energie zaplatíte pohodlne online, nech ste kdekoľvek. 

Stáva sa vám, že si na faktúru spomeniete až po jej splatnosti? S eZónou SSE vás už žiadna faktúra po splatnosti ani nedoplatok neprekvapia. Všetky faktúry či rozpisy zálohových platieb máte totiž k dispozícii v elektronickej podobe a viete si ich v prípade potreby kedykoľvek stiahnuť, archivovať či uhradiť online. Zákaznícka zóna vás upozorní na prípadný vzniknutý nedoplatok a v budúcnosti aj na nesprávne zvolenú sadzbu na vašom odbernom mieste.  

Zaregistrujte sa na sse.sk/ezona alebo si bezplatne stiahnite mobilnú aplikáciu eZóna SSE z Google Play alebo App Store a majte svoje energie pod kontrolou.

 

Pin It