hydrotour dovolenka4

Foto: Hydrotour

 

Slovenskí dovolenkári budú mať možnosť letieť s cestovnou kanceláriou Hydrotour od októbra až do mája priamo z Bratislavy až do 3 exotických destinácií.

 

V Senegale sa môžu tešiť na nový exkluzívny hotelový rezort RIU Baobab 5*, ktorý sa nachádza na nádhernej pláži s jemným pieskom a na atraktívne výlety do prírodnej rezervácie Bandia (safari), k preslávenému ružovému jazeru či do hlavného mesta Dakar.

 

hydrotour dovolenka

Foto: Hydrotour

 

Kapverdy sú preslavené srdečnosťou domácich obyvateľov, ktorých životným krédom je “no stress”. Ostrov Boa Vista predstavuje ideálny dovolenkový raj s prekrásnymi plážami a luxusnými hotelmi značky RIU s vynikajúcimi službami.

 

hydrotour dovolenka3

Foto: Hydrotour

 

Omán sa v posledných rokoch stal na Slovensku najobľúbenejšou exotickou destináciou. Oblasť Salalah s nádhernými niekoľko kilometrov dlhými plážami posiatymi jemným bielym pieskom a s hotelmi prestížnych značiek s kvalitnými all inclusive službami je vyhľadávaný každoročne tisícami Slovákov. Atraktivitu čarovného sultanátu umocňujú výlety do fascinujúcej ománskej prírody či k miestam opradenými slávnou históriou krajiny.

 

hydrotour dovolenka2

Foto: Hydrotour

 

Senegal, Kapverdy aj Omán lieta CK Hydrotour od októbra 2022 do mája 2023 z Bratislavy a v jarných termínoch aj z Košíc. V destináciách sa môžu dovolenkári tešiť na exkluzívne hotely prestížnych hotelových sietí s prvotriednymi all inclusive službami, skúsených delegátov, ktorí sú počas pobytu 24 hod. k dispozícii, animátorov Klubu Leto, ktorí sa radi postarajú o športový a kultúrny dovolenkový program, neopakovateľné výlety plné zážitkov a hlavne zaslúžený oddych na nádherných plážach s jemným pieskom.

Pin It