×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/stavebnictvoabyvanie.sk/web/images/galeria/papillon-pink-nov-12
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/papillon-pink-nov-12

 

Farbou roka 2011 je Honeysuckle Pink (zemolezová ružová), alebo ak to chcete počuť odborne, Pantone 18-2120 Honeysuckle.

 

Nový odtieň, teplá zmes ružovej a červenej, dostal svoje meno podľa zimolezu, nádherného kvetu, ktorý láka kolibríky viac svojou farbu, ako sladkou vôňou. S výberom tejto farby boli náramne spokojní aj dizajnéri od Bonalda, ktorí ju hneď spojili s jedným zo svojích "klasických" produktov, rozkladacou sofou Papillon. Vo farbe “Honeysuckle” je k dispozícii limitovaná edícia 99 kusov.

 

Papillon je v ponuke značky od roku 1991 a už 20 rokov je u zákazníkov rovnako populárna. Je to veľmi funkčný objekt, ideálny pre mladé a neformálne interiéry, ktorý vyniká mäkkými tvarmi a pripomína krídla motýľa.

 

Pripravila: Jana Zajasenská

 

{gallery}galeria/papillon-pink-nov-12{/gallery}

 

 

Pin It