Decodom kuchyna

Kuchyňa Lota vo farbe cement

 

Aby bolo vaše nové bývanie funkčné, vždy je potrebné myslieť krok dopredu. Dobrých rád, ako má kuchyňa vyzerať, je mnoho. Rád, ako postupovať krok po kroku, je už menej. Najlepšie, ako nespraviť chybu, je zveriť svoje požiadavky do rúk odborníkov.

 

Rozhodnutie kúpiť novú kuchynskú linku prináša do domácností množstvo impulzov. Ženy hľadajú v časopisoch najnovšie trendy a páni s ceruzkou v ruke rátajú financie a plánujú postup prác. Dobrých rád, ako má kuchyňa vyzerať, je mnoho. Rád, ako postupovať krok po kroku, je už menej. Najlepšie, ako nespraviť chybu, je počúvať rady špecialistov a zveriť im do rúk svoje požiadavky.

 

„Zjednodušene môžeme povedať, že sa stretávame s dvoma typmi zákazníkov. Tí, čo vlastnú kuchyňu už mali, a tí, čo si svoju prvú vlastnú kuchyňu ešte len plánujú. Avšak postup, ako si vytvoriť svoju kuchyňu snov, je pre všetkých rovnaký a dá sa zhrnúť do pár jednoduchých bodov,“ pre-zradila profesionálna kuchynská poradkyňa Andrea Dragulová zo spoločnosti Decodom. „Zameranie priestoru, v ktorom bude kuchynská linka, tvorí základ návrhu, pretože hlavne od umiestnenia inštalácií závisí, ako budú fungovať kuchynské spotrebiče a kam sa bude odvádzať odpad. Ak inštalácie ešte nemáte urobené, tak vám ich navrhneme. Ak už existujú, prispôsobíme im kuchyňu alebo navrhneme zmenu k lepšiemu.“

 

Decodom kuchyna 02

 

Kuchyňa musí byť krásna, ale zároveň funkčná

Je dobré, keď si pred návštevou kuchynského štúdia pozriete časopisy alebo webové strán-ky o bývaní a zistíte, aký dizajnový typ kuchyne sa vám viac páči. „Aj keď súčasným trendom sú rovné, lesklé plochy na kuchyniach, stále máme zákazníkov, ktorí obľubujú klasický štýl a teplo domova, ktoré z neho sála. V poslednej dobe sa však hranica medzi jednotlivými štýlmi stráca a do klasických kuchýň prenikajú prvky moderné a, samozrejme, aj naopak. Klasická rámová kuchyňa Lota značky Decodom je umiestnená pod krásnym trámovým stropom. Protiváhou ku klasickému dizajnu je trendová cementová farba a po-užitie moderných spotrebičov. Harmonicky sme tak vytvorili priestor, ktorý má svoju vlastnú individualitu, tak ako ju má aj každý zákazník,“ opisuje návrh kuchyne pre zákazníka Andrea Dragulová. Návrh kuchyne vám v kuchynských štúdiách Decodom nakreslia v 3D programe. Počas návrhu si vyberiete farby dvierok, pracovnej dosky a typ otvárania dverí. Samozrejmosťou je ideálny návrh pracovného trojuholníka, vďaka ktorému vám varenie v kuchyni pôjde ako po masle.

 

Decodom kuchyna 05

 

Decodom kuchyna 03

Úchytka – úlohou ozdobného ornamentu na kovovej úchytke je vytvoriť harmonický celok. Všetky dvierka a zásuvky majú pri zatváraní brzdný systém.

Decodom kuchyna 04

Drez – voľne stojaci alebo farmársky drez je ukážkou vysokej variability výrobcu kuchýň. O správne osadenie sa postarajú vyškolení montážnici.

 

 

 

 

 

Pin It