NARA kuchyne aria

Foto: NARA kuchyne a interiéry

 

Hovorí sa: dvakrát meraj a raz rež. V prípade tvorby harmonického domova to platí dvojnásobne. Dnešný trh ponúka obrovské množstvo materiálov, prevedení a dizajnov a ich správna kombinácia si vyžaduje odborné znalosti, prax a cit pre detail. „Našich klientov prevedieme celým procesom tvorby interiéru, v ktorom sa prepojí funkčnosť a krása s najnovšími trendami v oblasti interiérového dizajnu,“ približuje Ivona Caponi z dizajnového štúdia NARA kuchyne a interiéry.

 

Na začiatku vždy stojí prvotná myšlienka a predstava klienta. Na to, aby sa pretavila až do úspešnej realizácie, je dobré prizvať si do tohto procesu aj odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a komplexným servisom. Medzi takých patrí aj štúdio NARA kuchyne a interiéry, ktoré tento rok oslavuje 20. výročie od svojho založenia. V roku 2003 začínali ako kuchynské štúdio, v priebehu rokov a vďaka množstvu rozličných realizácií sa portfólio rozšírilo aj na obývacie izby, knižnice, jedálne, detské izby či spálne. „Náš tím architektov a dizajnérov vám s radosťou pomôže zrealizovať váš sen o dokonalom domove,“ hovorí Ivona Caponi.

Kuchyne od talianskych majstrov

Pre štúdio NARA je samozrejmosťou práca s prestížnymi a renomovanými značkami. Môžete sa tak spoľahnúť na skutočne overených dodávateľov a výrobcov. Vlajkovou loďou v oblasti exkluzívnych kuchýň je ponuka od známej talianskej značky Binova, jedného z popredných výrobcov kuchýň, ktorého filozofia je postavená na vyzdvihnutí potenciálu dreva a dôkladnej vedeckej analýze ďalších materiálov a technológií. Binova tak na trh priniesla viaceré nové materiály, revolučné kombinácie a dizajnové patenty. Kus z tohto talianskeho remeselného a výskumného majstrovstva môžete mať doma aj vy: všetko v znamení top kvality a trendového minimalizmu.

 

NARA BINOVA

Nadčasová exkluzívna kuchyňa Binova. Foto: NARA kuchyne a interiéry

 

Štúdio NARA ponúka viacero ďalších prestížnych značiek pre modernú a nadčasovú kuchyňu. Nezáleží na tom, či preferujete luxusný masív, elegantné sklenené dvierka so skrytými alumíniovými rámami alebo všestranné a dostupnejšie materiály – tím profesionálov vám pomôže zhmotniť vašu predstavu do ideálneho návrhu.

Štýlová a funkčná obývačka

Miestnosťou, v ktorej trávime najviac času počas dňa, je určite obývačka. Preto sa aj jej návrhu oplatí venovať maximálna pozornosť. „ Obývaciu izbu  je potrebné ušiť klientovi na mieru podľa jeho potrieb – niekto uprednostní veľkú knižnicu s pohodlným sedením, iný minimalizmus s dôrazom na detail,“ radí Ivona Caponi. Talianske umenie sladkého života a dizajnového domova v ponuke NARA predstavujú línie Sangiacomo a Tomasella. V oboch prípadoch si zákazníci môžu vybrať zo širokého sortimentu štýlov a materiálov. Spoločným menovateľom ostáva prvotriedna kvalita a prepracované detaily.

 

 NARA Tomasella

 Obývačková zostava Tomasella. Foto: NARA kuchyne a interiéry

 

Tých, ktorí sa neboja trochu experimentovať, určite zaujmú jedálenské stoly značky Cattelan Italia. Podnože týchto stolov sú často až umeleckými dielami a v interiéri vyniknú a upútajú zaslúženú pozornosť.

 

NARA Catellan Italia

 Výrazná podnož stola z línie Cattelan Italia. Foto: NARA kuchyne a interiéry

 

Praktické detské izby

V posledných rokoch sa veľká pozornosť venuje aj zariadeniu detských izieb. Už to nie je len o hravých farbách a jednoduchom písacom stole, do popredia sa dostáva ergonómia, kvalita použitých materiálov či dostatok úložného priestoru. Architekti a dizajnéri zo štúdia NARA v tomto prípade stavili na značku Tommy Young. Ponúka nábytok pre deti všetkých vekových kategórií, mobilný, dizajnový a variabilný. Ľahko sa ním dá zariadiť aj atypický priestor a vyhovie aj meniacim sa potrebám dieťaťa počas jeho vývoja.

 

NARA tommyyoung

Foto: NARA kuchyne a interiéry

 

„Spoluprácou s interiérovým štúdiom vyhnúť chybám a nedostatkom v interiéroch, naši architekti a dizajnéri  Vám poradia a nakreslia návrh na mieru ktorý vieme zrealizovať presne podľa vizualizácie bez zbytočných kompromisov,“ uzatvára Ivona Caponi.

www.nara.sk  

Pin It