Pin It

Ovládacie tlačidlo splachovania Geberit Sigma80 vyhovie aj veľmi náročnému vkusu. Vyzerá ako vznášajúca sa čierna alebo zrkadliaca sa sklenená doska s magickou hĺbkou. Každý otlačok prsta na jeho povrchu by rušil hru odrazov svetla a tieňov. Našťastie je toto tlačidlo bezdotykové.

Bezdotykový systém splachovania sa rozsvieti hneď, keď vstúpite do miestnosti. Ovládacie tlačidlo Geberit Sigma80 je navrhnuté pre splachovanie dvoma množstvami vody. Na spustenie spláchnutia stačí ľahko pohnúť rukou pred dlhým alebo krátkym svetelným polom. Servo technológia integrovaná v tlačidle sa postará o všetko ostatné.

 

Geberit Sigma80 black glass bigview

Používateľ má možnosť nastavovať a meniť celý rad funkcií. Pomocou niekoľkých pohybov ruky si môže zvoliť, či majú dve LED svetelné polia byť podsvietené stále, alebo len vtedy, keď senzor pohybu vyhodnotí, že niekto WC používa. Na výber má päť farieb podsvietenia.

 

Tlačidlo Geberit Sigma80 môže byť tiež nastavené tak, aby po každom použití WC automaticky spláchlo. A na záver ponúka tiež režim, kedy sú všetky funkcie dočasne vypnuté, aby bolo možné tlačidlo vyčistiť bez nechceného splachovania. Pre fungovanie tlačidla Sigma80 je potrebné zapojenie do siete. Prívod elektriky však v budúcnosti môžete využiť na ďalšie komfortné funkcie – či už ide o odsávanie pachov alebo toaletu, ktorá vás očistí vodou.

 

 

 

2016 Bathroom 07 A Sigma80 actuator plate.tif bigview

 

www.geberit.sk

 

 

 

Pin It