Pin It

 

Vykurovací rebrík sa stal nevyhnutnou súčasťou modernej kúpeľne. Na trhu dnes nájdete kúpeľňové rebríky mnohých farieb i tvarov a so zvyškom priestoru ich tak ľahko zladíte. KORADO ponúka pri všetkých svojich kúpeľňových telesách KORALUX aj variantu originálneho a praktického priestorového uchytenia.

 

Rúrkové radiátory dnes možno zakúpiť v rade technických i dizajnových modifikácií. Môžete si vybrať z mnohých typov aj rozmerov, ktoré ovplyvnia výsledný tepelný výkon. Telesá sú vhodné do teplovodných systémov ústredného kúrenia s najvyšším prevádzkovým pretlakom vody 1,0 MPa. Sú určené pre systémy s núteným aj gravitačným obehom teplonosnej látky. Vyrobené sú z uzavretých oceľových profilov, pričom na všetky telesá je značkou KORADO štandardne dávaná záruka 5 rokov.

 

KORALUX LINEAR CLASSIC

 

 

A navyše, všetky kúpeľňové vykurovacie telesá KORALUX disponujú nielen uchytením k stene, ale aj menej obvyklým priestorovým uchytením vďaka stenovým konzolám. Vďaka tomu sa zo zdroja tepla môže stať aj praktická priečka, ktorou opticky oddelíte napríklad priestor toalety.

 

KORALUX LINEAR CLASSIC M

 


Výhodou je aj to, že rúrkové vykurovacie telesá KORALUX môžete zapojiť nielen na klasickú vykurovaciu sústavu, ale vyrábajú sa aj ako samostatné priamovykurovacie elektrické telesá. Využijete ich teda aj vtedy, keď nechcete zasahovať do vykurovacej sústavy. Výhodu elektrického pripojenia teda oceníte pri rekonštrukcii, hlavne ak si nechcete vysekať obklady, ale len pripojiť rebrík. Priamovykurovanie je tiež ideálne pre dokurovanie aj mimo vykurovacej sezóny. Konštrukčné riešenie umožňuje praktické dosúšanie textílií. V ponuke teraz nájdete sušiaky aj vešiaky.

 

 

KORALUX LINEAR COMFORT M

 

 

Väčšinu modelov KORALUX možno využiť aj pre kombinované vykurovanie (teplá voda - elektrina), a to vďaka sade pre elektrické vykurovanie s regulátorom aj bez regulátora teploty. Farebné prevedenia takmer 200 odtieňov farieb RAL dovoľujú prispôsobiť teleso farbe kúpeľne. V sortimente značky KORADO nájdete KORALUX od klasickej bielej farby až po luxusnú sériu v chróme.

 

 

KORALUX LINEAR EXCLUSIVE M

 

 

Určite si vyberiete 

www.korado.cz

Pin It