Ponoriť sa do vane plnej teplej vody a bohatej peny, to bývala výsada kráľov a šľachticov. Dnes už si tento príjemný druh relaxácie môžete dopriať aj vy v pokoji a pohodlí svojho domova. Vhodným riešením je veľkopriestorová vaňa MARLENE so zabudovaným hydromasážnym systémom HYDRO AIR.

 

Tá spĺňa nároky aj tých najnáročnejších klientov, za čo získala ocenenie Produkt roka 2019 od profi magazínu Obklady, dlažba & sanita. Náš časopis Stavebníctvo a Bývanie oceňuje tento systém takisto a až sa o ňom dozviete, akiste ho oceníte tiež.

 

 

sapho kupelne marlene vana s hydromasazanym systemom stavebnictvo byvanie

 

MARLENE potvrdzuje pravidlo, že v jednoduchosti sa ukrýva tá pravá krása. Využitím akrylátového záklopu, ktorý prekrýva tradičný odtokový komplet, bol dosiahnutý veľmi čistý a elegantný dizajn bez akýchkoľvek rušivých elementov. Navyše, dostatočne široký okraj umožňuje inštaláciu stojanovej batérie alebo ovládanie hydromasážneho systému. Vaňa sa vyrába v niekoľkých rozmeroch, pričom najväčšie z nich poskytujú dostatočné pohodlie aj na kúpeľ vo dvojici. Jej vnútorný priestor však ocenia i ľudia s väčšou výškou či rodiny s deťmi. Najväčšie čaro hydromasážnej vane MARLENE je ukryté v dvanástich vodných smerovo nastaviteľných tryskách s prisávaním vzduchu a v ďalších desiatich vzduchových tryskách z pochrómovanej mosadze, ktoré sa starajú o maximálne uvoľnenie celého tela a odbúranie každodenného stresu.

 

 sapho kupelne marlene vana hydromasazny system stavebnictvo byvanie

 

Atraktívny podsvietený bezpečnostný ovládač spúšťa výkonné, ale tiché čerpadlo s vlastnou elektronickou ochranou proti zopnutiu bez vody. MARLENE je možné navyše doplniť o RGB bodovú chromoterapiu. Tá zahŕňa osem kusov bodových LED diód, ktoré sa osadia po obvode vane. V spojení s hydromasážou je chromoterapia príjemným relaxačným doplnkom. Vaňa MARLENE pochádza z dielne českého výrobcu Polysan, ktorý pri výrobe svojich vaní a vaničiek využíva tie najmodernejšie technológie a postupy. Tento model má dokonalo rovný a hladký povrch. Je vyrobený z vysoko kvalitného liateho akrylátu, ktorý je veľmi odolný a pevný, a zároveň má i najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti. O maximálnej kvalite tohto produktu svedčí aj fakt, že naň výrobca poskytuje záruku desať rokov.

 

 

Zvoľte si z podôb moderného relaxu

www.polysan.cz

 

 

 

Pin It