BONO Q

Chystá sa prestavba kúpeľne

Chcete svoju kúpeľňu trochu osviežiť? Alebo sa púšťate priamo do stavby nového domu? Tak v tom prípade si urobte chvíľku na nasledujúcich pár riadkov... Poradíme vám totiž, kde zohnať kvalitný dizajnový a pritom cenovo dostupný kúpeľňový nábytok, ktorý vyrobili truhlári kúsoček od vás.

Q MAX pračka

Nová kúpeľňa do 5 dní

Skrinka s umývadlom, samostatná doplnková kúpeľňová skrinka, zrkadlo alebo zrkadlová skrinka (galérka). Tak vyzerá základná nábytková výbava každej kúpeľne. Na tom sa asi všetci zhodneme. My pre vás naviac máme perfektnú správu. Pokiaľ na svoju vysnívanú kúpeľňu súrite, budete nadšení 2x toľko. Náš kúpeľňový nábytok Dreja môžete mať doma už do 5 pracovných dní!

Bono černé pozadí

Ako si vybrať kúpeľňový nábytok?

Podstatné je vedieť, aká šírka umývadla sa do vašej kúpeľne vojde. Podľa toho si vyberiete totiž skrinku. V našej expresnej ponuke môžete voliť medzi radom Q MAXBONO. Všetky umývadlové skrinky značky Dreja majú v cene naše vlastné keramické umývadlo. Kovanie (výsuvy a závesy) je 100% spoľahlivé, od nemeckej značky Hettich. Dovieranie je tlmené, takže žiadne prasknutie dvierok sa z vašej kúpeľne už neozve.

BONO koupelnový nábytek do 5 dnů

Dizajn, ktorý vašej kúpeľni pristane

A teraz už zostáva len jediné, rozhodnúť sa aký dizajn je vášmu srdcu najbližší. Rad Q MAX je stálica na kúpeľňovej scéne, v expresnom prevedení môžete vyberať z dekorov Cafe, Oregon, Orech, Arlington alebo klasická biela. Zásuvky zdobia úchytky (na výber máte zo 4 druhov). Rad BONO je naopak nováčik, naše rady posilnil v roku 2019. Je minimalistický, bez úchytiek, má čisté ostré línie a hodí sa hlavne do moderných kúpeľní. Na výber máte z dekorov Cafe, Arlington, Nebraska, biela lesklá či matná.

Tak už viete, ako bude vaše vysnívaná kúpeľňa vyzerať? Pokiaľ sa chcete inšpirovať aj ďalšími radmi značky Dreja, mrknite na naše stránky. Prajeme šťastnú ruku pri výbere vašej novej kúpeľne. 

 

 

Q MAX oříznutá image

BONO image Euphoria

 Novinka koupelnový nábytek BONO s dodáním do 5 dnů

Pin It