Kúpeľňový nábytok si človek vyberá väčšinou raz za život… Pokiaľ túžite po skutočne výnimočnom výsledku, potom sa rozhodne poohliadnite po takom výrobcovi, ktorý kladie dôraz nielen na kvalitu spracovania, ale zároveň sa nebojí prinášať osobité prevedenia a určovať nové trendy!

 

Kúpeľňa s puncom luxusu

Dřevojas image2016 ENZO

peľňový nábytok z radu ENZO v béžovom vysokom lesku


Ste pripravení vybaviť vašu kúpeľňu nábytkom, stelesňujúcim kúpeľňový luxus? Potom práve pre vás je tu rad ENZO s čistým, ale rafinovaným dizajnom, elegantne zaoblenými rohmi skriniek aj možnosťou výberu medzi lesklým alebo aktuálne veľmi trendy matným prevedením. „Pre dizajnových detailistov rad ENZO ponúka výber zo stoviek lakovaných odtieňov RAL aj takmer dve desiatky dekorov, vrátane realistických drevodekorov,“ uvádza Petra Lustigová, marketing manager spoločnosti Dreja.

 

ENZO 100

Kúpeľňová skrinka ENZO v dekore Graphite s umývadlom Duravit


A k dokonalému výsledku má rad ENZO všetko aj čo sa týka praktickosti – zrkadlovú galérku s LED osvetlením s možnosťou regulácie stmievania, veľkorysý úložný priestor zásuvkových skriniek, doplnených minimalisticky riešenou zafrézovanou úchytkou a zdobí ho značkové keramické umývadlo Duravit s možnosťou výberu šírok od 65 do 130 cm, a to vrátane komfortného dvojumývadla.

 

Kúpeľňový nábytok z alpských kvetov

Module s Organic 31111

Lakovaný plátok chráni skrinky MODULE voči vode a zároveň evokuje, že ide o alternatívu k moderným umývadlovým doskám

 

Alebo ste v dizajne ešte odvážnejší? Dreja sa za dobu svojej viac než sedemdesiatročnej poctivej českej výroby nebojí prekvapovať, a tak sa dnes môžete zoznámiť s dizajnovou lahôdkou – novinkovým radom MODULE, ktorý na bokoch a čelách skriniek môže niesť skutočné kvety z pokosenej alpské lúky! „Vďaka tomu, že sú zalakované len tenkou vrstvou laku, zostáva zachovaná jemná vôňa aj štruktúra zlisovanej prírodniny pre realistický dotyk dlane s prírodou,“ hovorí Petra Lustigová.

 

Masív a lak vo výnimočnej kombinácii

INEVENCE image masiv a dekor Q s antracitem

Stelesnenie elegancie v podaní kúpeľňového nábytku Invence

 

Pokiaľ radi kombinujete, potom medzi možnosťami pre exkluzívne vybavenie kúpeľne nesmie chýbať rad INVENCE. Jeho novinkové prevedenie totiž kombinuje prirodzenú krásu poctivého duba s luxusným lakovaním vo vysoko lesklom antracite aj minimalistickej bielej. A umývadlová skrinka? Tá sa pýši neobvyklou, ergonomicky ustupujúcou hranou, ktorá si vás získa na prvý pohľad…H2: Masív a lak vo výnimočnej kombinácii.

 

Chcete sa dozvedieť viac? Ďalšiu inšpiráciu nájdete na www.dreja.sk.

Pin It