Sestra Shower Surface 4 bigviewNová sprchová vanička Geberit Sestra v sebe spája moderný minimalistický dizajn a špičkové technológie pre bezchybnú funkčnosť.

 

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra upúta na prvý pohľad – jej elegantný minimalistický dizajn sa premieta aj do odtoku, ktorého kryt lícuje s povrchom vaničky a vytvárajú tak jednoliaty celok. Povrch je jemne štruktúrovaný, čo mu dodáva vzhľad kameňa a zaručuje výborné protišmykové vlastnosti.

 

Sestra Shower Surface 6 bigview

Odtok je vybavený zápachovou uzávierkou s obzvlášť plochou konštrukciou, čo umožňuje použitie sprchovej vaničky aj v priestoroch s nízkou konštrukčnou výškou podlahy. Napriek malým rozmerom si odtok zachováva schopnosť spoľahlivo a bezpečne odvodniť priestor sprchy. Čistenie odtoku, ako už je štandardom pri výrobkoch Geberit, je jednoduché a rýchle. Stačí vybrať kryt odtoku a máte prístup k hrebeňovému sitku, ktoré sa jednoducho vyčistí a vráti späť.

 

Sestra Shower Surface 9 bigview

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra má výšku iba 4 cm a podľa potreby ju možno osadiť na podlahu alebo zapustiť, aby jej horný okraj bol v jednej rovine s okolitou podlahou.

 

Sestra Shower Surface 7 bigview

 

Geberit Sestra je v ponuke v troch farbách - bielej, šedej a grafitovej čiernej a vybrať si môžete až z deviatich rozmerov v šírke 80 alebo 90 cm a v dĺžkach od 90 cm do 160 cm.

 

 

 

Pin It