Golf 2 Kridlove dvere s bocni stenou

Oceňujete vo vašej kúpeľni jednoduchú eleganciu v kombinácii s premysleným spracovaním a skvelou funkčnosťou? Páči sa vám šikovný a pritom nadčasový dizajn? Potom pre vás máme sprchovú zástenu Golf II. Luxusný rad sprchových kútov dodávaných firmou HÜPPE, ktoré sú dostupné iba v distribučnej sieti kúpeľní Ptáček.

 

Pánty sprchovacích kútov Golf II sú z vnútornej strany zapustené do skla, takže je možné tieto sprchové kúty rýchlo vyčistiť bežnou stierkou na sklo. Sklá sa dodávajú s povrchovou úpravou HÜPPE Anti-Plaque, ktorá umožňuje jednoduché stekanie vody v podobe kvapôčok a znižuje tak usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle.

 

Golf 2 Kridlove dvere s protisegmentem do niky

 

Sprchové dvere HÜPPE Golf II sa môžu otvárať dovnútra aj von. Možno ich dokonca po sprchovaní nechať otvorené dovnútra. To je ideálne pre malé kúpeľne, ušetrí sa miesto vedľa sprchového kúta a sprchovací priestor sa optimálne vyvetrá. Zároveň sa tak výrazne sťaží rast plesní v škárach.

V predajnej sieti Kúpeľne Ptáček ju môžete mať vo farbe chróm a čírom skle. V cene zásteny Golf II. je odborné zameranie zdarma ešte pred jej inštaláciou.

Cena od 899 € bez DPH.

www.kupelne-ptacek.sk

Pin It