Ptacek Eva Majerová manažerka koupelnových studií Ptáček

Foto: Ptáček

 

Časy, kedy sme museli všeličo zvládnuť svojpomocne, sú, našťastie, už preč. Moderné kúpeľňové štúdio sa stalo partnerom, na ktorého môžete presunúť väčšinu svojich starostí – od návrhu až po realizáciu.

 

Širokú ponuku produktov a služieb, ústretovosť k zákazníkom a odborné skúsenosti dokážu zákazníci oceniť a učia sa ich naplno využívať. Pre tých, ktorí stále váhajú, či môžu realizáciu svojej kúpeľne plne zveriť profesionálom, sme vyspovedali pani Evu Majerovú, manažérku kúpeľňových štúdií Ptáček, a spýtali sa, ako to u nich chodí.

 

ptacek firma

Foto: Ptáček

 

Čo môže očakávať zákazník, ktorý navštívi váš showroom? Aké služby poskytujete?

Poskytujeme poradenstvo v technickej oblasti, ponúkame pomoc s dispozičným riešením a výberom vhodných zariaďovacích predmetov. Ďalej ponúkame spracovanie grafického návrhu pre lepšiu klientsku predstavu o výslednom dizajne plánovanej kúpeľne.

Pokiaľ sa potenciálny klient rozhodne pre novú kúpeľňu, prípadne pre rekonštrukciu existujúcej kúpeľne, aký je ideálny postup?

Prvým krokom by malo byť dohodnutie schôdzky buď telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na našom webe. Tým je zaručené, že budeme mať na klientov dostatok času a pred samotnou schôdzkou máme možnosť upozorniť na to, aké podklady je nutné si na schôdzku priniesť (okótovaný pôdorys, umiestnenie okien, dverí, rozvodov vody a odpadu).

Ponúkate celkové riešenie? Od nápadu, vytvorenia projektu, cez technickú realizáciu až po konečné dizajnové úpravy?

Áno, ponúkame komplexný servis spojený s návrhom kúpeľne.

Koľkokrát minimálne by mal klient navštíviť vaše štúdio pri plánovaní realizácie kúpeľne?

Záleží na zložitosti a rozsahu riešenej zákazky, ale určite minimálne dvakrát.

Je dôležité mať na prvú schôdzku so sebou podklady a dokumentáciu?

Rozhodne áno. Podľa pôdorysu je možné naraziť na prípadné úskalia, ktoré môžu byť spojené s vybranými zariaďovacími predmetmi.

 

Ptacek Díky 3D programu získáte téměř reálnou představu o své budoucí koupelně

Foto: Ptáček

 

Môžem ako zákazník vidieť napríklad 3D náhľad kúpeľne pred samotným začatím výstavby?

Áno. Zákazníkom poskytujeme tlačené či elektronické náhľady. Ďalej ponúkame možnosť panoramatického pohľadu 360° a niektoré štúdiá ponúkajú možnosť prezrieť si návrh v 3D okuliaroch.

Dispozícia priestoru kúpeľní nie je vždy ideálna, je možné u vás nájsť riešenia aj pre tento variant?

Súčasťou nášho poradenstva je aj pomoc s dispozičným riešením. Dokážeme vybrať výrobky vhodné práve do atypických priestorov, prípadne navrhnúť vybavenie priestorov výrobkami zhotovenými na mieru.

Príďte sa presvedčiť o našich službách do niektorého z 12 kúpeľňových štúdií.

www.kupelne-ptacek.sk

Pin It