TGB AMORA BROWN

Dlažba Amora Brown sa uplatní aj na stenách. Foto: TGB plast

 

Ak plánujete zariaďovať či rekonštruovať vaše bývanie, určite sa zamerajte aj na novinky v segmente obkladov a dlažieb. Aj z tých najmenších priestorov dokážu vytvoriť štýlový a praktický interiér.

 

Obklady a dlažby sú predovšetkým doménou kúpeľní, ale čoraz viac si nachádzajú cestu aj do iných miestností v byte či dome. Súčasný trh ponúka širokú škálu rozmerov, prevedení a materiálov. Keďže podlahy či povrch stien nevymeníte tak ľahko, ako napríklad stôl alebo posteľ, je dobré si všetko vopred do detailov premyslieť. Ideálnym spôsobom, ako nič nenechať na náhodu, je konzultácia s odborníkmi a vytvorenie 3D návrhu.

„Našim zákazníkom veľmi radi pomôžeme s výberom zariadenia pre ich vysnívanú kúpeľňu, vytvoríme profesionálnu vizualizáciu a jednotlivé produkty a komponenty zároveň dodáme,“ hovorí Boris Tóth, konateľ spoločnosti TGB plast, ktorá disponuje priestranným a moderným kúpeľňovým štúdiom v Senci. Na svojom konte má viac ako tisícku spokojných zákazníkov a v ponuke viac ako 19-tisíc rôznych produktov. Približne 60 z nich pritom vyrába pod svojou vlastnou produktovou líniou. V TGB sa tak dá pod jednou strechou nájsť všetko pre kúpeľňu snov: od prvotnej inšpirácie až po úspešnú realizáciu.

Tip: matná dlažba s lesklými žilami

Na e-shope alebo v predajni spoločnosti TGB nájdete širokú škálu produktov pre kúpeľne vrátane obkladov a dlažieb, ktoré je možné využiť prakticky v ktorejkoľvek miestnosti. Súčasťou ponuky sú aj čoraz obľúbenejšie veľkoformátové modely v prírodných, neutrálnych a zemitých odtieňoch. Ide napríklad o dlažbu Amora Brown, ktorá vďaka kombinácii béžovej farba doplnenej hnedými metalickými odleskami dodá punc exkluzivity aj obývačke.

 

TGB CRACKLE CREMA

Dlažba Crackle Crema. Foto: TGB plast

 

Pre priestory, ktoré je dobré opticky zväčšiť a presvetliť, môžete zvoliť dlažbu Crackle Crema v jemnej smotanovej farbe. Hodí sa do každého typu interiéru a vytvorí ideálnu kombináciu pre súčasný dizajn. Okrem teplejšej krémovej je dostupná aj vo verzii Silver.

 

TGB CRACKLE SILVER

Dlažba Crackle Silver. Foto: TGB plast

 

Ďalším obľúbeným variantom dlažby je Craft Pulpis Grey. Neutrálny sivý odtieň skvele vynikne na podlahe i stenách a vďaka veľkému formátu výrazne šetrí čas a tým aj financie pri samotnom obkladaní. Matná dlažba s lesklými žilami je v súčasnosti dizajnovou chuťovkou a určite bude správnou voľbou pre nadčasový a elegantný interiér. 

 

TGB CRAFT PULPIS GREY

Dlažba Craft Pulpis Grey Foto: TGB plast

 

Kompletná ponuka na jednom mieste

V portfóliu spoločnosti TGB sa okrem obkladov a dlažieb nachádzajú aj vane, sprchové kúty, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie, toalety, vaňové zásteny a ďalšie kúpeľňové doplnky. To všetko od popredných svetových výrobcov a značiek. Ak by ste si spomedzi ponúkaného sortimentu nevedeli vybrať, tím odborníkov je vám k dispozícii s praktickými radami a tiež možnosťou vytvoriť vizualizáciu priamo na mieru. Samozrejmosťou je presný výpočet materiálu aj s konkrétnou cenovou ponukou.

„Poskytneme vám presný plán, vizualizáciu kúpeľne vám pošleme na e-mail alebo vám ju vytlačíme. Obklady a dlažby do kúpeľne sú reálne, s reálnymi odtieňmi,“ približuje Boris Tóth. Medzi myšlienkou na vašu kúpeľňu snov a jej realizáciou tak stojí už len jediný krok: stačí si pozrieť ponuku spoločnosti TGB na e-shope alebo navštíviť osobne kúpeľňové štúdio na adrese Bratislavská 71 v Senci.

www.tgbplast.sk

Pin It