Foto_._2O zariadení interiéru kúpeľne rozhodujú jej majitelia. Napriek veľakrát zaujímavému priestoru, ktorý priam volá po netradičnom riešení, vznikne opäť klasika... Ako to vyzerá, keď vezme dizajn do ruky priamo kúpeľňa a nechá zaujímavé materiály a technológie prehovoriť o svojej povahe? 

 

 

 

 

 

NENAPRAVITELNÁ ROMANTIČKA

Je očarená technológiou digitálnej potlače nábytkových dvierok Overface a prepožičala jemne zasnený kvetinový motív kúpeľňovému nábytku, presnejšie jeho čelnej ploche. „Nábytkové dvierka s vybranou potlačou, motívom HIBISCUS (kvety ibišteka) vo farebnej kombinácii bielej a zelenej výborne kontrastujú s podkladovou fóliou vo vyhotovení antracit, ktorá necháva dobre vyniknúť dizajnové kvety," konštatuje Jiří Slovák, jednateľ spoločnosti Trachea. Kúpeľňová skrinka v tomto originálnom poňatí je rozhodne prvou vecou, ktorú si pri vstupe do kúpeľne všimneme.

 

Foto_._1 

 

JASNÁ A STRUČNÁ

Bez zbytočností a s jasne zapamätateľným dizajnom. Takú premenu môžete zvoliť pre svoju kúpeľňu aj vy. Pomôže vám v tom grafosklo – dizajnové sklo, ktoré sa vie premeniť do pôsobivého celoskleneného obkladu. A nie hociakého! Vo vnútri obkladu je zatavená digitálna tlač. „Tento motív si môžete zvoliť buď podľa svojho vkusu, alebo aj z databázy na sklo-jap.cz," informuje Petr Paksi, výkonný riaditeľ spoločnosti J.A.P.. Výsledkom je dokonale originálna kúpeľňa, ktorá sa bude aj ľahko udržiavať čistá – sklo nemá špáry!

 

Foto_._2

 

VAMP versus NEŽNÁ

Žiariť v noci, ale i vo dne. Upútať, spútať, alebo si nenápadne obtočiť okolo malíčka? Toto všetko dokáže v kúpeľni rozpútať celosklenený obklad grafosklo s úžasným motívom plným žiariacich lampiónov na nočnej oblohe! Ale aj pútavo nežný motív zatavený do celosklenenej priečky, ktorou je možné oddeliť kúpeľňu od zvyšného priestoru. Z grafoskla môžete vytvoriť celistvé sklenené plochy s rozmerom až 1,45 x 2,80 m (pri väčších formátoch môžete napojiť viacero dosiek).

 

Foto_._3

Foto_._4

 

VÁŠNIVÁ ŠPORTOVKYŇA

Aký iný motív digitálnej potlače kúpeľňových dvierok si vybrať do športovej, sviežej a dynamickej kúpeľne, ako práve dekor FITNESS? Nič neprekáža, nezacláňa... Zbytočné dekorácie tu veru nenájdete, a napriek tomu pôsobí interiér tejto kúpeľne prívetivo. Overface je skvelé riešenie pre všetkých, ktorí si nepotrpia na zbytočnosti a chcú mať vkusne a štýlovo zariadenú kúpeľňu. Potlačiť sa dajú nielen dvierka, ale aj všetky ďalšie hladké nábytkové plochy z produkcie spoločnosti Trachea.

 

Foto_._5

 

 

V spolupráci so spoločnosťami Trachea a J.A.P. pripravila Martina Rychetská.