230648_WEB494

 

Zbavte sa rušivého elementu odtoku vody v podlahe a premiestnite ho do steny. Sprchové kúty s vaničkou už dnes rozhodne nie sú „in". 

 

 

 

Dizajn detailu

Pri modernizácii kúpeľne si dnes väčšina z nás vyberá taký sprchový kút, ktorý je v úrovni podlahy. Jeho výhodou je predovšetkým optická jednotnosť kúpeľne a pohodlnejší prístup do sprchy, vhodný aj pre starších alebo nemobilných ľudí.Zabudovanie prvku pre odtok vody do steny predstavuje vynikajúcu kombináciu inovácie, estetického vzhľadu, funkčnosti a hygieny. Týmto prvkom prináša firma Geberit do modernej kúpeľne jasný a čistý dizajn. Viditeľný kryt odtoku je v dispozícii v štyroch decentných vyhotoveniach, ktoré harmonicky zapadnú do každej kúpeľne. Môžete si vybrať medzi brúsenou ušľachtilou oceľou, pochrómovanou lesklou alebo alpskou bielou úpravou. Pokiaľ by sa Vám nepozdávala ani jedna úprava, v ponuke je ešte rámik, do ktorého si môžete vsadiť výplň podľa vlastného priania.

 

610035_WEB494

610037_WEB494

610038_WEB494

 

 

Jednoduchá údržba

Svoju rolu hrá aj hygienické hľadisko. Zatiaľ čo pri bežných odtokoch pevne zabudovaných v podlahe môže byť ich čistenie viac než komplikované, v prípade odtoku v stene je údržba hračkou. Za odtokovým krytom je skryté sitko na zachytávanie vlasov a iných nečistôt, ktoré je možné jednoducho vybrať a vyčistiť. Takto je možné veľmi jednoducho predísť upchatiu odtoku. Dokonca je možné vybrať aj vnútorné teleso sifónu a dostať sa tak priamo až do odpadového systému. Aké jednoduché.

230599_WEB494

 

Vysoká funkčnosť

Sprchový odtok v stene sa dokáže vysporiadať aj s väčšími objemami vody, takže nehrozí voda rozliata po celej kúpeľni a v kľude si môžeme dopriať pôžitok z každodennej očisty. Montáž je jednoduchá a bezpečná a vďaka umiestneniu v stene nič nebráni ani položeniu podlahového kúrenia v priestore sprchy, čím sa ešte viac zvýši komfort pri sprchovaní.

 

Sprchový odtok Geberit získal viacero medzinárodných ocenení za dizajn a inováciu.

 

www.geberit.sk

 

230978_WEB494230649_WEB494

 

 

 

 

230592_WEB494

230445_WEB494