Sample Image

 

Chcete mať slobodu výberu a zároveň istotu, že všetky vzájomné kombinácie, ktoré ste si vybrali, zaručene vyznejú kompaktne a presvedčivo? Ideálne riešenie vám ponúka kompletná kúpeľňa jednej značky. 

 

 

 

Výsledný dojem priestrannosti a ľahkosti dosiahnete napríklad s novou kúpeľňovou sériou Hall značky Roca. Jej autor, španielsky dizajnér Ramón Benedito, nositeľ viacerých ocenení za dizajn, vytvoril štýlovo čistý koncept modernej kúpeľne.

 

Hlavný princíp – jednoduchosť
Rôzne tvary a veľkosti keramiky Hall odrážajú hlavnú myšlienku celej série – geometrickú jednoduchosť a zároveň prinášajú možnosť rozličných riešení aj pre maličké kúpeľne. Povrchová úprava keramiky Maxiclean odpudzujúca nečistoty a systém splachovacích kanálikov zvyšujú komfort používania. Sedadlá WC mís sú vybavené spomaľovacím mechanizmom, špecialitou je aj sedadlo na bidete. Rôzne tvary asymetrických umývadiel, rohové umývadlá a mývadielka na ruky zaujmú aj v kombinácii s kúpeľňovým nábytkom vyrobeným v troch aktuálnych farebných odtieňoch.

Sample Image
www.roca.cz
www.laufen.sk
Sample Image

 

Pohodlné a praktické riešenia
V niekoľkých riešeniach kúpeľňových skriniek tak Hall prináša možnosť rozličných funkčných a estetických riešení. Kúpeľňové skrinky sú vybavené praktickými úložnými priestormi a autori koncepcie nezabudli ani na vkusné zrkadlá. Celú sériu vhodne dopĺňajú vodovodné batérie rovnomennej značky.

TEXT a FOTO Laufen

 

 

Pin It