11.4.2017
Spoločnosť HT-design, ktorá sa zaoberá výrobou moderných kozubov na drevo aj plyn, sa kontinuálne venuje inovovaniu svojich výrobkov. Dokázala to aj v tomto roku, keď zákazníkov potešila viacerými novinkami.

 

ht design 01


Prírastky do portfólia kozubových vložiek na drevo vzišli okrem iného aj z požiadavky vytvoriť aj vložky väčšieho či menšieho formátu. K novým modelom sa zaraďujú kozuby Argento CL/CR/DC s rohovými aj obojstranne rohovými (trojstrannými) vložkami.

 

ht design 02


Nové modely pribudli aj v sortimente obľúbených plynových vložiek GAS True Vision. Hoci ide o plynové kozuby, vďaka vernej imitácii plameňa a keramickým napodobeninám štiepaného dreva pôsobia na nerozoznanie od klasických kozubov na drevo. Vložky s trojstranným presklením zároveň umožňujú vzhľad „open fire look“, čiže dojem otvoreného ohniska.

 

ht design 03


Tentoraz však firma myslela aj na milovníkov klasiky, pre ktorých vytvorila kozub True Vision Rustical s príjemným rustikálnym vzhľadom, podčiarknutým šamotovým obložením. V prípade, že chcete dosiahnuť dokonalý dojem otvoreného ohniska, môžete využiť antireflexné sklo. Je úplne priehľadné a takmer nevytvára odrazy ako klasické sklo.

 

ht design 04


A ešte jedna dobrá správa na záver. Spoločnosť HT-design onedlho nájdete aj v novom bratislavskom obchodnom centre STYLA na Zlatých Pieskoch, špecializovanom na bývanie a poradenstvo v oblasti zariaďovania interiéru.
text a foto: redakcia

Pin It