Novinky českého výrobcu Hein & spol.– keramické krbové kachle FANTASY a GREMIO,  ktorých výroba sa uskutočňuje s využitím moderných technológií v spojení s podielom ručnej remeselnej výroby keramických kachlíc, prinášajú neopozeraný estetický dizajn a vďaka veľkej ploche zasklenia aj väčšie potešenie z pohľadu na oheň.



Po úspechu kachľových krbov Harmony a Solid prichádza firma HEIN s novinkami pre interiéry s tradičnými aj modernými prvkami. Ponúka veľmi bohatú a vyváženú paletu odtieňov glazúr, ktorá reaguje na aktuálne trendy v bývaní a dizajne a prináša inšpiráciu nielen zákazníkom, ale i tvorcom interiérov.

 

kachlove krby pece gremio hein modra glazura inerirove krby stavebnictvo byvanie

 

 

Krbové kachle FANTASY sú vďaka svojim čistým líniám určené do modernejších priestorov, kde skutočne vyniknú. Naopak, vzor keramických kachlíc krbových kachlí radu GREMIO spoločne s rímsami predurčujú ich využitie v rustikálnych typoch interiérov chát či chalúp. Jasne čitateľný odkaz na prepojenie s prírodou prichádza v podobe vzorovaných kachlíc krbu GREMIO 3. V kombinácii s prírodnými materiálmi vytvorí jedinečný charakter celého vyhrievaného priestoru.

 

kachlove pece kozuby krby hein casopis sab stavebnictvo byvanie

 

 

Novinkou sú aj kľučky dvierok oboch nových typov krbových kachlí, ktoré sú pre väčší komfort a bezpečnosť opatrené drevenou rukoväťou, štandardne dodávanou v čiernom matnom vyhotovení. Na výber sú však aj rukoväte vyrobené z prírodného alebo hnedého javora. Ide o detail, ktorý je funkčný a v kombinácii so správnym odtieňom glazúry kachlíc aj veľmi príjemný na pohľad. Srdcom krbových kachlí je opäť ohnisko od českého výrobcu – firmy Romotop®, ktoré zaručuje spoľahlivosť a maximálnu kvalitu a čistotu spaľovania. Krbové kachle Fantasy a Gremio, obložené keramickými kachlicami, sa nestanú len doplnkom, ale skutočnou dominantou každého interiéru!