Francúzsko nie je svetovou špičkou len v oblasti vína, šampanského či módy, ale z tejto krajiny pochádza aj široký sortiment mimoriadne atraktívnych a kvalitných strešných škridiel. Spoločnosť Villatesta je už dlhé roky najvýznamnejším dodávateľom keramických strešných krytín južanského typu, ktoré v sebe nesú pôvab a teplo francúzskej riviéry.

 

villatesta stresne krytina rodinny dom stavebnictvo byvanie

 

Firma Villatesta je výhradným a jediným distribútorom francúzskej spoločnosti Edilians na Slovenskom trhu. Edilians TC poskytuje všetkým klientom 30 ročnú garanciu na strešnú krytinu.

 

villatesta stresne krytina palena rodinny dom stavebnictvo byvanie

 

Prírodná hlina vysokej kvality
Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z vysokokvalitnej prírodnej hliny pomocou náročného a prirodzeného technologického postupu, čo zaručuje ich jedinečnosť na trhu.

 

Ponuka komplexných služieb 
Špecializáciou firmy sú strechy a strešné krytiny. Vykonávajú však aj  ďalšie služby spojené so strešnými prácami, ako kalkulácia, vizualizácia, realizácia, tesárske práce, klampiarske práce, rekonštrukcia, doprava.

 

villatesta stresne krytiny nabytok byvanie coneco rodinny dom stavebnictvo byvanie

 

Funkčnosť a životnosť
Vzhľadom na to, že strecha je dominantným architektonickým prvkom každej stavby je dôležité, aby bola vytvorená z najkvalitnejšieho materiálu pálenej keramiky, s najnižšou nasiakavosťou a sfarbená minerálmi, ktoré jej zaručujú stálofarebnosť. O kvalite krytiny svedčí najmä jej doba životnosti. Vysokokvalitné strešné keramické krytiny od spoločnosti Villatesta ponúkajú najideálnejšie riešenie.

 

villatesta stresne krytiny rodinny dom perspektiva pohlad stavebnictvo byvanie

 

Farebnosť a dizajn

Ponúkaných 67 typov v 142 farebných zhotoveniach zabezpečuje najširší výber keramických strešných krytín nielen v slovenskom, ale aj vo svetovom meradle. Typový záber celej palety farieb a tvarov pokrýva všetky možné architektonické smery, či už hľadáme niečo južanské alebo moderné alebo tradičné.

 

 

villatesta stresne krytina palena skala prevedeni rodinny dom stavebnictvo byvanie

 

 

Ste zástancom jednoduchého tvaru s nízkou sedlovou strechou a máte radi toskánsky, provensálsky štýl? Tak práve pre vás je určená strešná krytina oblúkového tvaru s veľkou vlnou z radu Omega 10 alebo Plein Sud. Na výber sú rôzne odtiene od úplne svetlých až po tmavé. Ak je vášmu srdcu bližší moderný štýl, tak potom vás určite očarí rad New Line, ktorý ponúka klasické veľkoformátové modely moderného dizajnu jednoduchých tvarov ako aj unikátny model Diamant, ktorý už na prvý pohľad zaujme nejedného z vás.

 

 

villatesta stresne krytiny nabytok byvanie veltrh coneco rodinny dom stavebnictvo byvanie

 

 

Ak ide o stavbu s umeleckými ambíciami, alebo o renováciu pamiatkových budov, v tom prípade je ideálnym riešením rad Rustical, pretože navracia nielen historický charakter, ale aj romantickosť stavieb. Okrem tradičného použitia krytiny na strechu ponúka spoločnosť aj špecifické riešenie pokládky, presnejšiu krytinu pripevnenú na fasádu. Táto forma využitia škridiel zaručuje unikátny výzor rodinných domov ale aj budov pre širokú verejnosť, ako napríklad štýlových nákupných centier alebo business centier.

 

 

Gres porcelánové dlažby 20 mm

Najvhodnejším riešením exteriéru domova sú keramické gres dlažby. Vďaka svojej 20 mm hrúbke ponúka rôznorodé aplikácie spevnenej plochy s vysokým zaťažením ako terasy, schody, chodníky, vstupné schodisko, parkovacie plochy a strešné terasy. Keďže jednotlivé dlažby sú zaťažitelné až do 1300 kg, sú vhodné nielen pre okolie rodinných domov, ale aj pre verejné priestory, námestia a parky. Výhodami 20 mm hrubých gresových dlažieb sú pevnosť, protišmykové vlastnosti, mrazuvzdornosť a odolnosť voči teplotám. V ponuke nájdete dokonalú imitáciu kameňa, betónu, mramoru, dreva a ich rôzne dekory, ktoré pôsobia skutočne prirodzene. Okrem dizajnu a štýlu dlažieb je dôležitým faktorom aj ich rozmery, preto si môžete vybrať z nasledujúcich rozmerov: 60x60, 45x90, 75x75, 60x120 a 30x120 cm.

 

 

villatesta s gresove dlazby porcelanove exterier terasa domu stavebnictvo byvanie

 

Detailnú ponuku produktov si môžete pozrieť na web stránke, alebo osobne v Bratislavskej (ul. Svornosti 42, Bratislava – Podunajské Biskupice) alebo Komárňanskej (ul. Slobody, areál Agrostavu, Komárno) vzorkovej predajni.

 

 

Text a foto: Villatesta
Viac nawww.villatesta.sk