veterny mlyn ilustracna pexels

Ilustračná snímka: Pexels

 

Od 7. – 8. apríla 2022 je na pláne konanie odbornej konferencie v Grand hoteli Permon v Podbanskom.

 

V poradí ôsmy ročník konferencie pod taktovkou Slovenskej spoločnosti pre techniku prostredia je pripravený a v týchto dňoch sa naň záujemcovia ešte môžu zaregistrovať. Podtitul konferencie znie Najlepšia energia je tá, ktorú nemusíme spotrebovať. Uskutoční sa v dňoch 7. – 8. apríla 2022.  

Konferencia pozostáva z piatich sekcií, ktoré budú zamerané na legislatívny rámec a podporu energetickej efektívnosti, perspektívu využívania obnoviteľných zdrojov energie a energetické zhodnocovanie odpadov, garantované energetické služby, energetickú efektívnosť v priemysle a energetickú efektívnosť budov. Súčasťou programu bude aj diskusné fórum „Najlepšia energia je tá, ktorú nemusíme spotrebovať.“

Tento programom je zameraný na architektov, projektantov, výrobcov zariadení a technológií, ale aj na energetikov, ochranárov, prevádzkovateľov, v neposlednom rade audítorov, zodpovedných zástupcov osôb podnikajúcich v energetike a tepelnej energetike, odborne spôsobilé osoby pre energetickú certifikáciu budov, ako i zástupcov štátnej a verejnej správy, vedy a výskumu, školstva a tiež laickú verejnosť.


Prihlásiť sa môžete vyplnením záväznej prihlášky - najneskôr do 1.4.2022 - a jej zaslaním na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac informácií a detailný program konferencie nájdete na www.sstp.sk.

 

SSTP logo

Pin It