infrarohoze PRO

Foto: Heat Decor

 

Hľadáte spôsob, ako znížiť náklady na vykurovanie domácnosti alebo priestorov vašej firmy? Inovatívnym riešením, ktoré prináša vysoký komfort, sú vykurovacie fólie od spoločnosti Heat Decor.

 

Tepelná pohoda a ochrana majetku

Chcete kúrenie, ktoré vás konečne zbaví nepríjemných problémov s vnútornou klímou a jej nízkou kvalitou?

Tenké vykurovacie fólie pracujú na princípe infračerveného žiarenia, ktoré neohrieva vzduch, ale predmety a osoby v miestnosti, vďaka čomu nedochádza v interiéri k cirkulácii vzduchu a víreniu prachu.

Kúrenie vykurovacími fóliami je preto odporúčané aj pre alergikov. Navyše, nakoľko infračervené žiarenie ohrieva aj steny, bráni tvorbe nebezpečných plesní. Inštaluje sa do podlahy alebo stien a nenarúša pritom dizajn prostredia.

 

infrarohoze hd 2

Foto: Heat Decor

 

 

Elektrické podlahové kúrenie nepotrebuje technickú miestnosť ani kotol

Teplovodné podlahové vykurovanie si vo všeobecnosti vyžaduje na ohrev vody ďalšie zariadenie (napríklad plynový kotol). Ten je potrebné inštalovať do interiéru, kde zaberá veľa miesta. S vykurovacími fóliami vám nič podobné nehrozí. Elektrické podlahové kúrenie od Heat Decor môžete kombinovať s fotovoltaickými panelmi, čím vaše mesačné náklady klesnú na minimum.

Jednoduchosť inštalácie, ktorá vás prekvapí

Elektrické kúrenie sa montuje na rôzne podklady a môžete sa preň rozhodnúť aj pri rekonštrukcii staršej budovy. Pokladať je ho možné pod vinylové aj kompozitné podlahy alebo do poteru. Pri inštalácii vás prekvapí svojou rýchlosťou a jednoduchosťou, veľkosť si môžete prispôsobiť odstrihnutím. Vykurovacie fólie Heat Decor G a EPL sa dajú odstrihnúť každých 12,5 cm, vykurovacia fólia Heat Decor PRO umožňuje strihanie s presnosťou na 1 cm.

 

infrarohoze hd 3

Foto: Heat Decor

 

Bezúdržbové elektrické vykurovanie s dlhou životnosťou

Bývali ste už v dome vykurovanom bežnými radiátormi a museli ste riešiť ich výmenu alebo iné opravy? Elektrické vykurovanie od Heat Decor je celkom bezúdržbové. Vykurovacie fólie neobsahujú žiadne mechanické časti, takže na vás nečaká náročná výmena opotrebovaných dielov. Dosahovaná životnosť je pri dodržaní správneho postupu inštalácie viac ako 30 rokov.

Ekologické vykurovanie s vysokou mierou bezpečnosti

Vykurovacie fólie neprodukujú žiadne emisie CO2. S možnosťou výroby vlastnej energie fotovoltaikou tak klesá záťaž na životné prostredie na nulu. Obávať sa nemusíte ani o bezpečnosť. Fólie majú integrovanú pásku na ochranu pred iskrením, chránené sú tiež pred prienikom vodných pár, kvapalín, a plynov, nepoškodia ich ani vysoké teploty.

 

infrarohoze Vykurovacia rohoz

Foto: Heat Decor

 

Vykurovacie rohože s vykurovacím káblom

Ďalšou možnosťou, ktorú môžete využiť, sú špeciálne vykurovacie rohože, v ktorých sa nachádza sploštený vykurovací kábel s rozmermi len 2 x 3 mm. Aj toto riešenie je vhodné nielen do novostavieb, ale aj starších domov. Elektrické rohože sa odporúčajú na kombináciu s dlažbou a zatierajú sa priamo do lepidla.

 

infrarohoze hd 2

Foto: Heat Decor

 

Je len na vás, ktoré riešenie si vyberiete, myslite však na to, aby ste mali s vykurovaním minimálne starosti a aj v budúcnosti vám plnohodnotne slúžilo. Napríklad presne tak, ako podlahové kúrenie, ktoré si vyberiete na Heatdecor.sk.

 

Pin It