sedacka shutterstock

Foto: Mirage_studio/Shutterstock.com

 

Nadčasovo krásna a pohodlná, luxusná sedačka vždy dodá vašej obývačke šarm a eleganciu. Či už si vyberiete pohovku Club alebo Chesterfield na zariadenie izby v anglickom alebo dizajnérskom štýle, jedna vec je istá. Takáto luxusná sedačka bude stredobodom vašej obývačky po mnoho rokov.

 

Ak teda milujete pri sledovaní televízie a rozhovoroch s priateľmi maximálne pohodlie, vyberte si sedačku, ktorá týmto požiadavkám dokonale rozumie.

Luxusná sedačka dodá obývačke zaujímavý vzhľad

Čo očakávate od svojej obývačky? Mala by byť miestom, kde sa budete cítiť vždy príjemne, odpočiniete si s rodinou a priateľmi? A chceli by ste, aby zároveň vyzerala luxusne? Potom si pri výbere nábytku najskôr prezrite luxusné sedačky.

Luxusné sedačky vynikajú zaujímavým dizajnom, pričom samozrejmosťou je vysoká kvalita prevedenia. Vybrať si môžete čalúnenie textíliou aj kožou, dbajte pritom na to, aby poťahový materiál a výplň zohľadňovali počet členov v domácnosti, ich vek ako aj  intenzitu využitia sedacej súpravy.

Chesterfield sedačky nepotrebujú žiadne drahé doplnky

Pri výbere sedacej súpravy je nutné zvážiť viacero vecí. Uvedomte si, že tento kúsok je v miestnosti dominantným, spravidla tiež zaberie najväčšiu podlahovú plochu. Veľkosť sedacej súpravy by tiež mala vyhovovať počtu ľudí, ktorí na nej budú sedávať, zároveň vezmite ohľad na rozmery miestnosti.

Mnoho rozmerov a farieb, z ktorých si môžete vyberať, vám poskytnú aj krásne a luxusné Chesterfield sedačky. Tieto sedačky vynikajú precíznym spracovaním, ktoré dopĺňa a charakterizuje kvalitná konštrukcia  z masívneho dreva. Zvoliť si môžete aj poťahový materiál — k dispozícii sú najmä koža alebo kvalitný textil.

Do menšej izby si však radšej vyberte lineárnu sedačku, vo väčšom priestore bude pekne vyzerať  rohový model. Vybrať si môžete tiež súpravu Chesterfield sedačky s jedným alebo dvomi kreslami. Aby ste ale mali dostatok miesta na sedenie aj pre svojich hostí, doplniť sa dá ešte o taburety. 

V praxi veľmi rýchlo zistíte, že k tejto sedačke žiadne špeciálne a často drahé doplnky nepotrebujete.

Pin It