darcekovy raj shutterstock

Foto: Ground Picture / Shutterstock.com

 

Máte z času na čas problém sa pohodlne usadiť a hľadáte si na gauči či v kresle tú správnu polohu? Niekedy je dobré zmeniť typ sedenia a hodiť sa do sedacieho vaku.

 

Výhody, ktoré nemôžete ignorovať

Kto by sa rád neusadil doma v pohodlí, keď sa vráti po náročnom dni z práce alebo dlhých hodinách z prednášok? Práve sedací vak poskytne dospelým aj deťom sedenie, ktoré sa vám vždy svojou polohou prispôsobí. Sedacie vaky sú vynikajúcou alternatívou sedenia, pretože oproti tradičnému nábytku ponúkajú mnoho výhod - napríklad sú ľahké, prenosné a ľahko sa čistia. Poskytujú vám pohodlné a podporné miesto na sedenie a dokážete si ich nastaviť presne tak, ako v danú chvíľu potrebujete.

Sedacie vaky sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie porovnateľné so sedačkou, ale zároveň flexibilitu, ktorú na gauči nemáte. Tieto vaky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a majú výplň, ktorú môžete podľa potreby časom dopĺňať. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach a farbách, takže rodičia určite nájdu taký, ktorý vyhovuje veľkosti ich dieťaťa, ale aj taký, ktorý sadne dospelému človeku.

Vak si môžete nastaviť aj tak, že si naň len vyložíte nohy a vyvýšite ich. Ďalej ho môžete využívať napríklad cez noc ako zábranu proti pádu dieťaťa z postele. Stačí ho prisunúť ku kraju postele, kde spí vaša ratolesť a pri možnom nepríjemnom nočnom páde zabránite úrazu.

Potešte aj svojich blízkych

Tým, že kvalitné sedacie vaky poskytujú množstvo výhod pre dieťa aj rodiča, určite potešia aj vašich blízkych. Ak sa blíži nejaká oslava alebo budete neskôr hľadať netradičný darček na istú príležitosť, môžete svoje okolie potešiť práve týmto vakom. Ak s ním budete spokojní vy vo vašej domácnosti, určite si ho obľúbia aj ostatní.

Uvidíte, že seba aj iných sedacím vakom potešíte a neostanete len pri jednom kuse. Každý sa bude chcieť zaboriť do obrovského vankúša a vychutnať si pár strán z práve rozčítanej knihy alebo si z neho pozrieť film či časť seriálu. Nakombinujte si vaky podľa farby a užívajte si ničím nerušené pohodlné sedenie v nich.

Pin It