Pin It

 

 

Na čo sa sústreďujete pri zariaďovaní pracoviska? Mnohí z nás myslia v prvom rade na to, ako umiestniť stôl, aký by mal byť veľký, koľko voľného priestoru by malo byť v kancelárii a aký typ stoličky zvoliť. Myslíme na to, ako orientovať zamestnancov tak, aby mali čo najväčší komfort. Na jednu vec však zabúdame. Na zmenu, ktorá nastane s prvým dňom prevádzky.

 

Je to chyba, ktorej sa dopúšťa väčšina z nás. Dokonca aj tí, ktorí už vlastnú kanceláriu majú. Kladieme dôraz na tie prvky, ktoré zostávajú nemenné. Počítame s tým, že to, čo do kancelárie prinesieme, v nej aj zostane. Lenže omnoho zásadnejším sa po čase stáva to, čo na pracovisku pribúda. Dokumenty, nástroje, náhradné diely, zakladače a zložky. A skôr, než sa nezdáte, uvedomíte si, že všetky tieto dôležité súčasti pracovného života presahujú kapacity vašich skríň a kartoték.

 

aj produkty kovove skrine ulozne priestory kancelarsky nabytok stavebnictvo byvanie

 Foto: Aj Produkty

 

V tom horšom prípade sa môže dokonca stať, že sa vaše skrine po čase začnú prehýbať a spoje medzi policami či regálmi nadobudnú trhliny. To je signál toho, že nastal najvyšší čas prehodnotiť výber nového nábytku. Tentokrát však majte na pamäti to, že pri výbere skrine je zásadná jej odolnosť, bezpečnosť, nehybnosť a ľahká údržba. Kancelárske skrine z drevotriesky či dreva sú síce na dotyk aj na pohľad príjemné, ich životnosť je však obmedzená. Obzvlášť v prípade, že máte na ekonomickom oddelení nepreberné množstvo dokumentov. To totižto neustále iba narastá a skladovať ho musíte nevyhnutne po dobu ďalších niekoľkých rokov. Aká je teda alternatívna možnosť, ktorá by dokázala vyriešiť problém s nedostatkom úložného priestoru a predovšetkým rizikom preťaženia políc v skrini?

 

 

aj produkty kovove skrine stavebnictvo byvanie

  Foto: Aj Produkty

 

Nie je náhoda, že sa trend industriálnych interiérov dostáva aj do administratívneho prostredia. Vďaka tomu je dnes na trhu čoraz viac moderných podôb oceľových skríň a kartoték s úložnými kontajnermi. Bohatú ponuku oceľových regálov ako aj plechových či kancelárskych kovových skríň nájdete tiež na e-shope Aj Produkty. Každá z nich je pripravená uniesť aj tie najťažšie katalógy, zbierky listín či dokonca náhradné pracovné vybavenie.

 

 

aj produkty kovove skrine ulozne priestory odolny kancelarsky nabytok stavebnictvo byvanie

   Foto: Aj Produkty

 

V porovnaní s bežnými typmi skríň sú kovové skrine objemnejšie a práve preto poskytujú omnoho viac úložného priestoru. Ich nosnosť je v niektorých prípadoch viac ako desaťnásobná, než u políc z drevotriesky. V prevádzkovom režime si tak vystačíte s menším množstvom nábytku a uložíte pritom podstatne väčšie množstvo vecí, než doposiaľ. Kancelárske kovové skrine so zámkom sú navyše pripravené odolať aj agresívnym spôsobom vniknutia. Ohňovzdorný plášť niektorých z ponúkaných oceľových skríň zabezpečí, že aj v prípade požiaru zostanú všetky cenné listiny a zmluvy neporušené dlhšie ako 90 minút.

 

 aj produkty kovove skrine kartoteky regaly vyabavenie do kancelarii nabytok pracovne prostredie office stavebnictvo byvanie

   Foto: Aj Produkty

 

Jednoduchá údržba si vyžaduje len bežné utieranie prachu. Farebnosť skrine zostáva rovnaká aj po desiatkach rokov. Funkčný dizajn sa pritom prispôsobí ktorémukoľvek dekoru, takže obava z toho, že by ste museli po nejakom čase kompletne meniť celý inventár pracoviska je prakticky zbytočná. Ak si chcete overiť možnosti kovových skríň či oceľových regálov, presvedčte sa o tom na základe konzultácie s predajcami Aj produkty, ktorí vám poradia, ako vybrať správnu kovovú skriňu pre vaše individuálne potreby. Obrátiť sa na nich môžete aj prostredníctvom facebooku.

 

 

www.ajprodukty.sk

Pin It