home office

Foto: Verpan, Benchmark, Muuto, Tenho design

 

S pokračujúcou pandémiou koronavírusu, ktorá núti mnohých ľudí pracovať z domu, sa zvyšujú aj nároky na kvalitné a pohodlné pracovné prostredie z domu.

 

Len pred pár rokmi sa architekti a dizajnéri snažili zariadiť domácu kanceláriu, teraz je však problémom vytýčiť kancelársky priestor v domácnosti. Praktické a nerušené pracovné prostredie by malo byť dostatočné veľké alebo aspoň primerane oddelené od domáceho priestoru. Jeho súčasťou by mali byť nielen kancelárska stolička a pracovný stôl, ale aj variabilné úložné riešenia, police, regále, či aspoň praktické zakladače. V prípade vedľa seba pracujúcich ľudí je vhodné siahnuť po deliacich priečkach a zabudnúť netreba ani na dostatok prirodzeného svetla. Súčasťou by mala byť aj stolná lampa. 

Mnohí výrobcovia začali vyrábať nábytok, ktorý je funkčný a praktický, no svojím dizajnom sa prispôsobuje domácemu prostrediu. A tak, keď sa opäť všetko vráti do pôvodných koľají a vrátime sa opäť do práce, tento nábytok budeme môcť používať aj na iné účely. Tieto nábytky sú zväčša vyrobené z kvalitných prírodných materiálov, a ich prednosťou je aj komfort a súčasné moderné riešenia.

Prinášame pár inšpirácií:

HOME OFFICE inšpirácia šedý

 

HOME OFFICE inšpirácia malý priestor

 

HOME OFFICE inšpirácia svetlý

 

HOME OFFICE inšpirácia

 

HOME OFFICE inšpirácia

 

Sústrediť sa a vytrvať v produktívnosti v pohodlí domova môže byť náročné. Prečítajte si niekoľko ďalších tipov, ako si zariadiť home office a čo by v ňom rozhodne nemalo chýbať.

 

 

 

Pin It