vertebro stolička vertebro stolička

Foto: Vertebro

 

Máte sedavé zamestnanie? Či už trávite čas v kancelárii, dlhodobým sedením pri počítači, štúdiom, prácou za stolom pri tvorbe dokumentácie alebo iných aktivitách, kde trávite viac ako tri hodiny v sede na stoličke, pokračujete v sedení za volantom, počas prestávky na obed a po príchode domov, je viac ako pravdepodobné, že pociťujete bolesti chrbta.

 

Sedieť pri mnohých pracovných činnostiach musíme, avšak môžeme si vybrať spôsob sedenia. Zdravé sedenie na aktívnych stoličkách dokáže pomôcť nášmu telu postupne eliminovať bolesti chrbta, svalové zatuhnutia, bolesti hlavy a pri dlhodobom sedení podporiť správne držanie tela, prirodzené ohnutie chrbtice a celkovo spevniť svalový korzet.

 

vertebro pr clanok

 

Spoločnosť Vertebro je slovenský výrobca unikátnych balančných stoličiek, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 2012. Vertebro má vlastný vývoj aktívnych systémov sedenia, ktoré na Slovensku vyrába a neustále zlepšuje. Počas viac ako 10 rokov vývoja a vlastnej výroby pomohli stoličky Vertebro tisícom používateľov k tomu, aby dokázali žiť aj napriek nevyhnutnosti dlhodobého denného sedenia bez bolestí chrbtice a iných zdravotných problémov, ktoré súvisia s nevhodným spôsobom sedenia.

Stolička Vertebro svojim progresívnym balančným systémom zabezpečuje neustály pohyb, ktorý udržuje svalový korzet, vnútorné stabilizátory a brušné svalstvo aktívne. Napomáha odstrániť svalové disbalancie, skoliózu chrbtice, stuhnutie presilených svalových skupín. Zlepšuje dýchanie, prekrvenie nôh, medzistavcových platničiek a mozgu. Tým zvyšuje produktivitu v práci a celkovú kvalitu života.

Vertebro je vyrábaná v rôznych farebných kombináciách, vďaka čomu môže vyhovieť aj najnáročnejším zákazníkom.

Viac informácií: www.vertebro.sk

Pin It