24-Oxygen

Spálňa síce zostáva pred zrakom návštev zvyčajne skrytá, to však neznamená, že sa v nej nemáte cítiť pohodlne a že to, čo je určené len vašim očiam, nemá byť pekné.

 

 

 

 

Montreal

 

24-Montreal

 

Kožená posteľ s polohovateľným čelom na oboch stranách spĺňa predstavy o pohodlí. Exkluzívny dizajn dotvárajú elegantné chrómové nožičky. Je vhodná najmä do priestranných miestností.
Ponúka MSJ

 

 

Salome

24-Salome
Posteľ Salome je minuloročnou novinkou z dielne firmy Brik. Vyrába sa vo viacerých veľkostiach a k dispozícii je aj jej výklopná verzia.
Ponúka Brik

 

 

 

Elegance

 

24-Elegance


Ak vám nevadí menší tepelný komfort pri dotyku nohy so zemou, do spálne zvoľte laminátovú podlahu. Má vysokú životnosť, ľahko sa udržiava a nie je až taká finančne náročná. Rovnako je odolná voči poškriabaniu a odretiu.
Ponúka: Quick-Step 

 

 

Mood Rocking Bed

 

24-Mood_Rocking_Bed

Komfort na najvyššom leveli. Taký prívlastok dostala hojdacia posteľ, ktorej autorom je dizajnér Joe Manus. Posteľ je kúskom z kolekcie, ktorá obsahuje hojdacie kreslo do interiéru aj exteriéru. Nosný rám je vyrobený z uhlíkovej ocele, telo postele tvorí drevo. V prípade prenesenia na záhradu ju môžete doplniť o baldachýn.
Ponúka: Shiner

 

 

 

Upsido


24-Upsido

Skvelým doplnkom môže byť rozkladací kávový stolík pozostávajúci z troch samostatných častí, ktorý využijete aj ako poličku na knihy. Jeho dômyselná konštrukcia šetrí miesto. Autorom stolíka Upsido je Roderick Vos.
Ponúka: Linteloo 

 

Oscar

 

24-Oscar

Nočný stolík z dielne dizajnéra Emafa Progettiho má telo z ocele a zásuvku z preglejky duba alebo vengé, buď v pôvodnej povrchovej úprave, alebo nalakovanú na sivo či bielo. Biela verzia pritom skvele ladí s nožičkami a úchytom.
Ponúka: Zanotta

 

 

Cordoba


24-Cordoba

Postele s čelami sa opäť dostávajú do módy. Okrem praktického koženého si môžete vybrať aj klasické s textilným poťahom. Na obrázku čelo na posteľ Cordoba s poťahom Eideo, prikrývka a dekoratívne vankúše z kolekcie Adagio. Spálňovú kolekciu dopĺňa stolík Marie wengue a lampa Cromo di Mesa.
Ponúka: KA International


Oxygen


24-Oxygen_copy

Kolekcia Oxygen z dielne belgickej top značky Decopur je vyrobená zo 100-percentného ľanu, preto ju nie je potrebné žehliť a je vhodná aj pre alergikov. Vďaka špecifickej dutej štruktúre ľanového vlákna sú textílie priedušné a majú špeciálne termoregulačné vlastnosti.
Ponúka: Bird & Tree


Svietniky

24-Svietniky

Dekoračné svietniky značky Serax z lakovaného kovu sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách. Hodia sa do interiéru aj exteriéru. Majú priemer 25 cm a výšku 20 cm. Romantické povahy ich ocenia aj v spálni.
Ponúka: Bird & Tree

 


Posteľná bielizeň


24-postelna_bielizen

Interiérové textílie fínskej značky Marimekko navrhujú skúsení svetoví dizajnéri. Sú vyrobené zo 100-percentnej bavlny v rôznej hrúbke, ale aj v kombinácií so saténom alebo ľanom. Motívy z posteľnej bielizne nájdete aj na dekoračných vankúšoch, či závesoch na okná, vďaka čomu môžete dokonale zladiť váš interiér.
Ponúka: Marimekko

 

TEXT Sláva Štefancová FOTO archív firiem

Pin It