Už 20 rokov sa v jednej z kováčskych dielní obce Kanaš premieňa železo na unikátne diela. Umelecké kováčstvo UKOVMI ponúka komplexné riešenie interiéru i exteriéru. Bratia Polohovci dokážu vyrobiť krásne svietidlá, kované brány, kované mreže, zábradlie, kovaný nábytok a kované doplnky. To všetko podľa vášho želania. Ručne kované výrobky vychádzajú z  firmy ako hotové umelecké diela. Každé z nich je originálne a nesie stopy vzácnej práce človeka.

 

Bratia Martin a Miroslav Polohovci čerpajú inšpiráciu z prírody, čo je vidieť aj na ich umeleckých dielach.  Nad stolom v ich kancelári visí kovaný luster, ktorý kopíruje popínavý vinič. Všetky časti a detaily sú prepracované. Každý list a strapec hrozna na lustroch UKOVMI má prirodzenú veľkosť.

 

svietidla m ukovmi kovacstvo arts crafts stavebnictvo byvanie

 

 

Interiérové svetlá

Svietidlo je v súčasnosti neodmysliteľným doplnkom bývania. Zastáva pri zariaďovaní priestorov nielen úžitkovú, ale aj dôležitú dekoratívnu funkciu.  Každý sa rád vracia do prostredia, ktoré na neho vplýva príjemne. Dizajn pôsobí na človeka tak, že dokáže podať lepší výkon.

 

 

svietidla kovove ocelove kovacske lustre dizajn stavebnictvo byvanie

 

 

Pri zariaďovaní hotela alebo reštaurácie je správny výber svietidiel nevyhnutný. Najmä vtedy, ak je túžbou majiteľa vytvoriť pre svojich hostí príjemné prostredie. Nebýva ľahké zvoliť vhodné osvetlenie hotelových izieb, chodieb, vybrať si správne svetlá či lampy do kúpeľní, ani zladiť veľké priestory v hale či v reštaurácii s príjemným osvetlením reštauračných stolov. Rovnako náročné je zabezpečenie útulného osvetlenia wellnessu. Firma  UKOVMI  vám  preto ponúka odborné riešenie. Je zárukou toho, že budete vlastniť unikát v podobe ručne kovaných, moderných a nadčasových svietidiel, ktoré svojím dizajnom nemajú konkurenciu. Ponuka je široká; na výber máte  stropné, nástenné svietidlá, stojanové lampy i tienidlá.  Inšpirujte sa tým, čo ponúkame, alebo si zadajte vlastné požiadavky.

 

 sveitidla exterierove osvetlenie dizajn ukovmi stavebnictvo byvanie

 

 

Exteriérové osvetlenie

Exteriérové svietidlá prispievajú k zlepšeniu viditeľnosti, ale zároveň krášlia a dodávajú okoliu pôvab. Svietidlo sa tak stáva nielen potrebou, ale tiež okrasou vašej  budovy.  Ak je navyše správne zladené, prispôsobené štýlu a prostrediu, dokáže priniesť budove, záhrade, parku či hotelu niečo výnimočné. Detailne vypracovaný dizajn UKOVMI vytvára excelentnú eleganciu a šarm okolia. 

 

 

Osvetlenie navrhnuté dizajnérmi

Každé svietidlo je vyrobené ručne a má certifikát EÚ. UKOVMI sa tak môže pýšiť nielen nadštandardnou kvalitou, ale aj výnimočnosťou dizajnu exteriérových svietidiel. Osvetlenie je tvorené v spolupráci s dizajnérmi, presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. V ponuke sú moderné i klasické svietidlá, ale tiež svietidlá rustikálneho i historického štýlu. Každé exteriérové svietidlo sa špeciálne upravuje modernou povrchovou glazúrou, ktorá tvorí ochranu proti poveternostným vplyvom.

 

 

svietidla exterierove osvetlenie dizajn stavebnictvo byvanie

 

 

Kováčstvo UKOVMI vám ponúka luxusné úžitkové a dekoratívne umelecké diela, kované brány, kované ploty, kované mreže, kovaný nábytok a rôzne kované doplnky.

 

 

 

Pin It