Hanak Interior Concept Uvod

Dokonale zladený interiér od jediného výrobcu vďaka HANÁK INTERIOR Concept. Výroba všetkého nábytku v interiéri vrátane interiérových dverí. Všetko v najvyššej kvalite, jednotnom dizajne, materiálovom a farebnom vyhotovení.

 

Hanak Interior Concept 1

Zlatá metalíza dodá Vašej kuchyni originalitu
Zdroj: www.hanak-nabytek.cz

 

Hlavným cieľom HANÁK INTERIOR Concept je umožniť klientom vytvorenie dokonale zladeného, ​​vysoko kvalitného a komfortného domova. Už nemusíte strácať čas návštevou veľkého počtu dodávateľov a predajcov a pri každej príležitosti riešiť dilemu či bude prevedenie alebo farba medzi sebou aspoň trochu ladiť. HANÁK vám zladí interiér materiálovo i farebne do jednotného dizajnu.

 

Hanak Interior Concept 2

Dokonalá súhra v interiéri
Zdroj: www.hanak-nabytek.cz

 

Hanak Interior Concept 3

Prepojenie s obývacou izbou v jednom štýle a dizajne
Zdroj: www.hanak-nabytek.cz

 

HANÁK ponúka široké portfólio výrobkov pre celý interiér. Na svoje si prídu milovníci moderného nábytku, ale aj tí, ktorí preferujú skôr rustikálny štýl. Krásne kuchyne, obývacie izby, spálne, šatníkové skrine, kúpeľne, interiérové ​​dvere a mnoho ďalšieho nábytku a doplnkov nájdete v ich ponuke.

 

Hanak Interior Concept 4

Interiérové ​​dvere najvyššej kvality
Zdroj: www.hanak-nabytek.cz

 

Interiérové ​​dvere sú jedným z dominantných prvkov interiéru a možnosť zladiť ich s okolitým nábytkom je obrovský benefit, ktorý si vďaka spoločnosti HANÁK môžete vychutnať. Nehovoriac o vlastnej kolekcii jedálenských a konferenčných stolov a stolíkov, jedálenských stoličkách a sedacích súpravách vlastného dizajnu.

 

Hanak Interior Concept 5

Šatníková skriňa SKY s nadväznosťou na prémiové dvere v obklade
Zdroj: www.hanak-nabytek.cz

 

od roku 1926 je filozofiou spoločnosti HANÁK precízne spracovanie a kvalita materiálov. Spoločnosť HANÁK ponúka svojim klientom vždy len ten najkvalitnejší, vysoko odolný a zdravotne nezávadný nábytok podľa hesla "Dizajn a kvalita generáciám".

 

Realizácia dokonalého interiéru so spoločnosťou HANÁK NÁBYTOK sa naozaj oplatí. www.hanak-nabytek.cz

 

Pin It