diane von furstenberg HM vaza

Foto: H&M 

 

Od 16. apríla bude v predaji kolekcia bytových doplnkov od Diane von Furstenberg.

 

Kolekcia H&M Home z dielne Diane von Furstenberg pracuje s prvkami typickými pre túto belgickú dizajnérku. Odvážna zvieracia potlač – so vzorom zebry alebo leoparda – vzory pier, alebo rôzne abstraktné tvary. Zákazníci si budú môcť vybrať z ponuky doplnkov ako sú vlnené prikrývky, poťahy na vankúše, úložné boxy, podnosy, sviečky, šálky na espresso, tanieriky, vázy, kvetináče, plagáty ale napríklad aj župan.

 

diane von furstenberg HM home diane von furstenberg HM home

 

Foto: H&M 

 

Obľúbená vôňa jantáru

Práve vlnené prikrývky sú jednou z vlajkových lodí tejto kolekcie. Podľa módneho reťazca sa dajú požiť nielen ako prehoz na posteľ, ale napríklad aj na sedačku. Osobnosť Diane von Furstenberg odzrkadľujú aj vonné sviečky z tejto línie. Tie väčšie interiér prevoňajú jej obľúbeným jantárom, menšie obsahujú aj cédrové či santalové drevo, respektíve borovicu.

 

diane von furstenberg HM home

 

Diane von Furstenberg. Foto: H&M 

 

Výrazné okrúhle vázy si získajú pozornosť svojou farebnosťou. „Základom pre mňa bola kombinácia čiernej a bielej farby. Prečo? Pretože túto farebnú kombináciu dokážete zladiť s čímkoľvek. Ďalej som vybrala veľa oranžovej – a to z toho dôvodu, že milujem západ slnka – a veľa ružovej – pretože som žena,“ vysveetľuje návrhárka.

 

 

diane von furstenberg HM home poster diane von furstenberg HM home poster diane von furstenberg HM home poster

 

Foto: H&M 

 

Pery od Warhola

Ako ďalej hovorí návrhárka, potlače použité v spolupráci H&M Home sú ikonické. „Potlač Diane som vytvorila pred 20 rokmi, keď som založila spoločnosť a symbol pier pochádza z obrazu, ktorý vytvoril Andy Warhol, a ja som mu bola inšpiráciou. Osobne milujem zvieracie potlače – zebra je pre moju tvorbu veľmi typická. A tiež kombinácia žiarivej oranžovej a ružovej či čiernobiela kombinácia, obe sú moje obľúbené. Celá kolekcia je báječná a ja sa nemôžem dočkať, až ju budem so všetkými zdieľať!,“ hovorí Diane von Furstenberg.

 

diane von furstenberg HM home diane von furstenberg HM home

Foto: H&M 

 

Zaujímavosťou je, že fotky ku kampani vznikli v dome samotnej Diane von Furstenberg a naaranžovala ich ona sama. Kolekcia Diane von Furstenberg x H&M Home bude k dispozícii online na hm.com od piatku 16. apríla

Pin It