Mitsubishi L200 dizajn

Foto: Mitsubishi Motors

 

Nové Mitsubishi L200 úspešne nadväzuje na históriu svojich predchodcov. Predstavuje neúnavného ťahúňa, na ktorého sa vždy môžete spoľahnúť pri jazde v teréne, ale súčasne vám dopraje pohodlný a bezpečný pocit jazdy ako v osobnom automobile.

 

Nová L200 sa chváli úplne novou karosériou v prednej aj zadnej časti kabíny, ale zároveň si zachováva typické rysy Mitsubishi, ako je okenná čiara, zaoblený prechod medzi kabínou a ložnou plochou alebo robustné horizontálne charakteristické krivky, ktoré podčiarkujú výzor karosérie ako celku.

 

Mitsubishi L200 exterier

Foto: Mitsubishi Motors

 

Nový výkonný a úsporný motor s objemom 2 268 cm3, disponujúci krútiacim momentom 400 Nm, môže byť spojený so šesťstupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovkou. Každý terén potom ľahko prekonáte vďaka špičkovému systému pohonu 4 × 4 SUPER SELECT-II so štyrmi režimami OFF ROAD MÓDU, ktorý sa aktivuje spínačom vedľa otočného voliča 4WD a je k dispozícii pre vozidlá vybavené manuálnou aj automatickou prevodovkou. V závislosti na jazdných podmienkach umožňuje voliť z jazdných režimov GRAVEL (štrk), MUD/SNOW (bahno/sneh), SAND (piesok) a ROCK (kamenie, iba v režime 4LLc).

 

Mitsubishi L200 2

Foto: Mitsubishi Motors

 

Na korbu naložíte až 1 tonu nákladu, alebo môžete ťahať príves s hmotnosťou až 3,1 tony. Na vašich cestách za dobrodružstvom určite využijete perfektnú ergonómiu a kvalitu celého interiéru, ktorý je suverénne najväčší vo svojej triede. Pokiaľ vám nebude stačiť štandardná výbava oboch verzií Club Cab alebo Double Cab, môžete si vybrať zo širokej ponuky značkového príslušenstva, vďaka ktorému urobíte zo svojho miláčika ten pravý pracovný alebo luxusný pick-up. Na svoju novú L200 budete právom hrdí.

www.mitsubishi-motors.sk

Pin It